O nas

Kim jesteśmy

Nasza firma Solgro jest jedną z głównych marek w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Od 2005 roku zajmujemy się zarówno projektowaniem, sprzedażą, montażem, jak i serwisem paneli fotowoltaicznych. Prowadzimy kompleksową obsługą wszelkich projektów zarówno w Nowym Sączu, jak i w całej Polsce. Klikając przycisk poniżej, poznasz historię naszej pracy od samego początku, a także korzyści, jakie według nas dostarczają Odnawialne Źródła Energii!

Nasze usługi to między innymi:

  • Fotowoltaika
  • Pompy Ciepła
  • Carporty
  • Usługi hydrauliczne
  • Dofinansowania
  • Profesjonalne doradztwo
  • Własne ekipy montażowe
Czytaj więcej

Skorzystaj z naszego kalkulatora fotowoltaicznego!

Planujesz instalację paneli fotowoltaicznych, ale nie wiesz jaka moc byłaby dla Ciebie odpowiednia?
Skorzystaj z naszego kalkulatora! Jedyne, co będzie Ci potrzebne, to Twoje roczne zużycie energii elektrycznej.

Małopolska|Polska

Instalacje fotowoltaiczne | Polska

Od początku swojej działalności, dzięki mocnej współpracy z najlepszymi producentami produktów Odnawialnych Źródeł Energii, stawiamy na kompleksową obsługę instalacji fotowoltaicznych wysokiej jakości oraz dostarczamy szereg najnowocześniejszych rozwiązań, zarówno dla indywidualnych klientów, firm, jak również przedsiębiorców sektora publicznego. Współpracujemy z wieloma znanymi markami, które są w czołówce najlepszych firm oferujących panele fotowoltaiczne, pompy ciepła i asortyment niezbędny do obsługi powyższych instalacji. Nasza firma w swojej ofercie posiada wysokiej jakości pompy ciepła marki Bosch. Firma ta ma wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu energii z powietrza.Tworząc nowoczesny i energooszczędny dom, łącząc ze sobą te dwie techniki pozyskiwania darmowej energii - ze słońca i powietrza - będziesz w stanie wyprodukować tyle energii, aby zasilić wszystkie urządzenia elektryczne w domu, a także ogrzać cały dom o każdej porze roku. Nowoczesne technologie, jakie dostępne są obecnie na rynku sprawią, że każdy może stworzyć swój własny kąt, w którym poczuje się wyjątkowo.

Marzysz o tym, aby zapomnieć o rachunkach za prąd i gaz? Postaw na Odnawialne Źródła Energii i stań się samowystarczalny w swoim własnym domu.
Jeśli szukasz realizatora Twojej instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła do domu lub do firmy, niezależnie czy pochodzisz z miasta Nowy Sącz, czy też miasta Kraków, firma Solgro wykona dla Ciebie wybraną instalację w krótkim czasie. Instalacje fotowoltaiczne tworzymy w całej Polsce, lecz w szczególności najwięcej naszych realizacji znajdziesz w Małopolsce. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami to najlepszy wybór, na jaki Państwo mogą postawić. Energia słoneczna może na stałe zagościć w Twoim domu lub firmie, a korzystając z licznych dofinansowań do fotowoltaiki możesz sporo zaoszczędzić!                                           Warto zauważyć, że to właśnie dzięki naszej firmie w wielu miastach, takich jak np. Krosno, Płock, Nowy Sącz i wielu innych, do tej pory realizowane były liczne formy wsparcia, na których mieszkańcy poszczególnych miast mogli dodatkowo zaoszczędzić, oprócz wcześniej wspomnianych dotacji. Obserwując nasz profil, możesz zauważyć, że ciągle podejmujemy współprace z wieloma włodarzami miast, aby koszt instalacji fotowoltaicznej nie był wygórowany.Firma Solgro tworzy zarówno fotowoltaikę do domu, dla firm, jak i również farmy fotowoltaiczne dla osób chcących rozpocząć własny biznes. Każdy, niezależnie od tego, czym się zajmuje, może u nas znaleźć wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia. Tworzymy fotowoltaikę zarówno na dachach, jak i na gruncie. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań tj. fotowoltaika dla firm i osób fizycznych. Dzięki nowoczesnym technologiom, do których zachęcamy wielu Polaków, przyczyniamy się do obniżenia kosztów energii elektrycznej oraz zapewniamy pełną niezależność i bezpieczeństwo energetyczne. Energia słoneczna to przyszłość dla nas i naszej planety!

Z roku na rok Unia Europejska coraz baczniej stoi na czele projektu mającego poprawić jakość powietrza w Europie. W związku z tym, również na Polaków spada coraz większa odpowiedzialność za to, czym pali się w piecach oraz w jaki sposób pozyskuje się energię. Wykorzystując Odnawialne Źródła Energii, możesz być pewny, że sam przyczynisz się do polepszenia warunków środowiskowych w Polsce, zarazem na tym oszczędzając. Staramy się ciągle powtarzać naszym klientom, że fotowoltaika i pompy ciepła to czysta energia przynosząca zyski. Teraz, kiedy coraz bardziej ceny za energię elektryczną, gaz i paliwo idą w górę, warto zastanowić się nad takim wyborem Zielonej Energii, która jest darmowa. Wyżej wspomniane instalacje potrzebują niewiele energii, aby pracować, dlatego takie rozwiązanie na obecną chwilę jest najbardziej korzystne.                                           
Fotowoltaika

Nasz Zespół

Nasz zespół bogaty jest w ludzi z pasją. Nie są to przypadkowe osoby, które nie znają się na temacie Zielonej Energii! Są to ludzie zainteresowani tematyką OZE. Posiadają oni specjalne uprawnienia oraz doświadczenie w tym zakresie. Nasi pracownicy na bieżąco odnawiają swoją wiedzę z działu fotowoltaiki i pomp ciepła. Ciągle biorą udział w licznych szkoleniach i pokazach nowości technologicznych, jakie pojawiają się na rynku. W związku z tym, że nasz kraj nie jest liderem w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii, wyjeżdżają oni do krajów zachodnich na specjalne pokazy, które przedstawiają rozwój tych technologii.

Energia słoneczna, energia z powietrza czy też wody, to przyszłość Polski, dlatego warto już wcześniej zmienić swój światopogląd na lepszy. To dzięki naszemu zespołowi będziesz mógł stworzyć swój własny energooszczędny dom. Nasza marka dzięki bogatej wiedzy naszych pracowników może stać się liderem na rynku Odnawialnych Źródeł Energii.Nasz zespół cechuje wiedza i doświadczenia zdobyte przez lata pracy, wzbogacone o osobiste podejście do każdej wykonanej inwestycji. Każdą realizację wykonania instalacji fotowoltaicznej rozpoczynamy od wysłuchania potrzeb naszych klientów. Odpowiadamy zawsze na newralgiczne pytania związane z fotowoltaiką. Aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, zatrudniamy wielu konsultantów, którzy skupiają się wyłącznie na przedstawieniu niezbędnych dla Ciebie informacji.


Swoją działalność rozpoczęliśmy w Nowym Sączu, jednak obecnie nasze realizacje instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła znajdziesz już na terenie całej Polski południowej i północnej. Jeśli jesteś spoza naszego regionu, a interesują Cię Odnawialne Źródła Energii, takie jak fotowoltaika do domu, lub do firmy, czy też pompy ciepła, skontaktuj się z nami. Chętnie porozmawiamy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić.


Jesteśmy rozpoznawalną firmą w regionie, jak również w całej Polsce, ponieważ posiadamy bogate doświadczenie i operujemy najlepszym sprzętem. Jeśli zależy Ci więc na sprawnej realizacji zamówienia oraz stawiasz na nowoczesne rozwiązania i najlepszą technologię, to trafiłeś w dobre miejsce.
Z Solgro wykonasz instalację fotowoltaiczną na dachu, jak również gruncie w zależności od swoich potrzeb. Dodatkowo z nami możesz starać się o dofinansowanie do fotowoltaiki. Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie opowiedzą Ci więcej o naszej działalności. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Zespół

Nasz Dział Handlowy

Krzysztof Pierzchała

Dział Handlowy

690 807 807

Facebook

krzysztof.pierzchala@solgro.pl

Piotr Bożyk

Dział Handlowy

533 339 343

Facebook

piotr.bozyk@solgro.pl

Robert Rola

Dział Handlowy

792 940 840

Facebook

robert.rola@solgro.pl

Rafał Mordarski

Dział Handlowy

608 828 761

Facebook

rafal.mordarski@solgro.pl

Marcin Jawień

Dział Handlowy

571 809 433

Facebook

marcin.jawien@solgro.pl

Mateusz Kaczor

Dział Handlowy

796 931 409

Facebook

mateusz.kaczor@solgro.pl

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja:

Paszyn 567, 33-326 Mogilno

Telefon:

18 440 20 26

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.