Dla firmy

Fotowoltaika dla Twojego biznesu


Fotowoltaika dla biznesu to minimalizowanie kosztów i dbałość o ekosystem.

Zastanawiałeś się jak zmniejszyć koszty związane z prowadzeniem firmy? Świetnym rozwiązaniem może być tutaj fotowoltaika. Każdy wie, że wynajmując budynek lub mając swoje własne lokum, jednym z głównych rachunków, jakie przychodzą na koniec miesiąca do zapłacenia, jest ogrzewanie oraz energia elektryczna. Wiele osób stara się na tym zaoszczędzić, wprowadzając różne ograniczenia, jednak nie zawsze jest taka możliwość.

Aby Twoi pracownicy byli zadowoleni z warunków pracy, warto zastanowić się nad montażem paneli fotowoltaicznych dla firm. W ten sposób otrzymasz darmową energię elektryczną pochodzącą ze słońca, a także możesz zadbać o ogrzewanie pomieszczeń biurowych.

Oczywiście koszt stworzenia takiej instalacji fotowoltaicznej jest wysoki, jednak
w niedługim czasie się on zwróci . Zamontowana instalacja może posłużyć minimum 25 lat, a oszczędzać zaczyna się już od pierwszej doby podłączenia do instalacji fotowoltaicznej. System fotowoltaiczny pozwala „uniezależnić się” od stale rosnących cen energii, dlatego jest to świetne rozwiązanie dla każdej firmy. Fotowoltaika dla biznesu jest więc przyszłością każdej firmy.

Skorzystaj z naszego kalkulatora fotowoltaicznego!

Planujesz instalację paneli fotowoltaicznych, ale nie wiesz jaka moc byłaby dla Ciebie odpowiednia?
Skorzystaj z naszego kalkulatora! Jedyne, co będzie Ci potrzebne, to Twoje roczne zużycie energii elektrycznej.

Dla firmy

Dotacje na fotowoltaikę dla firm

Każda firma może starać się o dofinansowanie na fotowoltaikę. Solgro posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia instalacji fotowoltaicznych, jak również w zakresie pozyskiwania dotacji na fotowoltaikę dla firm. Już nie musisz się niczym martwić, wszystko załatwimy za Ciebie. Od lat oferujemy swoim klientom kompleksowe usługi z branży fotowoltaicznej. Zaufały nam już tysiące klientów, w tym firmy i klienci indywidualni. Nasze działania opieramy na podstawie najlepiej opracowanych technologicznie produktach, dlatego dajemy gwarancję wysokiej jakości!


Decydując się na usługi naszej firmy, możesz liczyć na zdobycie dotacji na fotowoltaikę dla firm. Wykonamy za Ciebie wszystkie niezbędne formalności, stworzymy projekt i wizualizację za darmo, a także złożymy niezbędną dokumentację. Z nami w łatwy sposób zyskasz niezbędne pieniądze do stworzenia instalacji fotowoltaicznej.Dla firmy

Koszt instalacji fotowoltaicznej

Cena związana z wykonaniem instalacji fotowoltaicznej jest uzależniona od wydajności i mocy całego projektu. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do siedzimy naszej firmy. W wielu miastach posiadamy również swoich przedstawicieli, dlatego jeśli zależy Ci na dokładnym wyjaśnieniu wszelkich zagadnień zapraszamy do współpracy.Nasze realizacje znajdziesz na terenie całej małopolski oraz w innych województwach, ale panele fotowoltaiczne głównie montujemy w Krakowie, Nowym Sączu, Tarnowie, Rzeszowie i w wielu innych miastach i wsiach.
Nasi pracownicy podpowiedzą Ci, jaki rodzaj fotowoltaiki będzie idealny właśnie dla Twojej firmy. Zacznij oszczędzać na podstawowych, niezbędnych produktach, a niebawem zauważysz, ile tak naprawdę można zaoszczędzić na takim rozwiązaniu. Fotowoltaika dla biznesu to Twoja przyszłość, postaw na odnawialne źródła energii.

Zapraszamy do współpracy!

                                           
Dla firmy

Finansowanie

Leasing – oszczędności za rachunki pokrywają z nadwyżką raty leasingu, które też można wrzucić w koszty.1. Oszczędności od razubez lokowania własnych środków. Nie musisz też korzystać w całości z kapitału własnego, gwarantując sobie tym samym większą płynność finansową.2. Balans między zyskami, a kosztamifotowoltaika jest przedsięwzięciem, które generuje oszczędności na bieżąco. Dzięki temu mogą one częściowo lub niemal w całości pokryć koszty związane z ratą leasingową.3. Obniżenie podatkuleasing na fotowoltaikę pozwala zmniejszyć obciążenia podatkowe leasingobiorcy. W przypadku leasingu operacyjnego odliczeniu podlega opłata wstępna, a także część kapitałowa i odsetkowa raty.4. Bez wpływu na zdolność kredytowąleasing operacyjny na panele fotowoltaiczne nie pojawia się w bilansie leasingobiorcy, a tym samym nie zwiększa jego zadłużenia i nie ma wpływu na zdolność kredytową.5. Minimum formalnościjako korzyść leasingu należy także wskazać minimum procedur.6. Bez zabezpieczeńleasing fotowoltaiki ma również tę zaletę, że nie wymaga ustanawiania żadnych zabezpieczeń.

                                           Czysta siła w biznesie

Obniżenie rachunków za energię – Optymalnie dobrana instalacja do zapotrzebowania przedsiębiorstwa, będzie produkować wystarczającą ilości prądu, aby koszty energii elektrycznej można było obniżyć nawet do 90%.

Niezależność energetyczna – Niezależność taka będzie rozumiana jako możliwość zaspokajania wszystkich potrzeb energetycznych z własnych niezależnych źródeł. Co za tym idzie nie będą nas interesowały podwyżki cen za energię elektryczną.

ECO wizerunek firmy – Jeszcze całkiem niedawno kwestie ekologiczne nie były uważane za istotne dla wizerunku firm. Później sytuacja uległa zmianie – pojawił się trend na bycie EKO. Od niedawna zaistniała świadomość tego aspektu wśród przedsiębiorców. To już nie tylko podążanie za trendem, ale świadomość realnych zysków z tego, że firma staje się ekologiczna.

Możliwość odsprzedaży nadwyżki uzyskanej energii – Jeśli chcemy mieć możliwość odsprzedaży prądu z fotowoltaiki, powinniśmy zainwestować w instalację typu On-grid, czyli podłączoną do sieci energetycznej. Gdy panele fotowoltaiczne wyprodukują więcej energii, niż jesteśmy w stanie zużyć, w określonych przypadkach możemy sprzedać nadwyżki do sieci.

Zagospodarowanie wolnej powierzchni – Każda wolna, niezagospodarowana powierzchnia dachu bądź gruntu przedsiębiorstwa, może zacząć dla Ciebie zarabiać.

Zwiększenie wartości nieruchomości – Poprzez zainstalowanie instalacji fotowoltaicznej zwiększasz nie tylko wartość, ale i atrakcyjność nieruchomości.Dla firmy

Instalacja fotowoltaiczna to same korzyści dla firmy

Jak więc możesz zauważyć, instalacja fotowoltaiczna jest świetnym rozwiązaniem dla firm, które chcą dodatkowo zarabiać! Jednak, aby energia słoneczna była jak najlepiej wykorzystana, należy pamiętać o odpowiednim doborze paneli fotowoltaicznych. Korzytsamy tylko z najwyższej jakości modułów fotowoltaicznych.


Fotowoltaika dla firm jest świetnym rozwiązaniem, prowadząc małą czy też dużą firmę. Inwestując w przykładową farmę kolektorów słonecznych, Twoja firma może na niej zbierać dodatkowe zyski. Oprócz darmowej energii elektrycznej w swoim biurze, będziesz mógł wytworzoną nadwyżkę prądu oddać do sieci energetycznej, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z instalacji On-grid. To właśnie dzięki niej, możesz nadmiar energii odsprzedać do sieci, a w ten sposób Twoja firma zacznie zarabiać na fotowoltaice.

                                           
Dla firmy

Fotowoltaika dla biznesu

Wybierając instalacje fotowoltaiczne naszej firmy, możesz starać się o dofinansowanie na to przedsięwzięcie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w łatwy sposób bez zbędnych formalności otrzymasz dopłatę, dzięki czemu cały koszt wykonania systemu fotowoltaicznego sieciowego będzie o wiele niższy. Tworząc fotowoltaikę dla przedsiębiorców, staramy się pomóc naszym klientom we wszelkich formalnościach. Jeśli chcesz więc korzystać z odnawialnych źródeł energii, pragniesz każdego dnia zarabiać na fotowoltaice, a dodatkowo chcesz posiadać panele najwyższej jakości, postaw na Solgro!

Energia słoneczna czystym biznesem!

Obecnie każdy kraj Unii Europejskiej dba o czyste powietrze. Aby zachęcić jak najwięcej osób do przejścia na odnawialne źródła energii, dostarcza wysokie dofinansowania dla chętnych osób prywatnych i przedsiębiorców. Decydując się na to rozwiązanie, możesz być pewny, że oprócz korzyści dla Twojej firmy w postaci dodatkowych zysków, staniesz się bardziej przyjazny Ziemi. Bycie ECO jest teraz bardzo modne. Wiele osób coraz bardziej przykłada uwagę do tego, jak dbać o naszą planetę, dlatego tworząc w swoim przedsiębiorstwie instalację fotowoltaiczną możesz być pewny, że staniesz się lepiej postrzegany w oczach innych osób.

Dodatkowo tworząc instalację fotowoltaiczną w swojej firmie, zwiększysz wartość nieruchomości oraz w odpowiedni sposób zagospodarujesz wolną przestrzeń, z której będziesz czerpał same zyski. Do tej pory wykonaliśmy tysiące instalacji fotowoltaicznych, a nasza wykwalifikowana kadra wie, jak odpowiednio wykonać cały projekt. Jak zatem zauważysz, przyniesie Ci to zyski na każdej płaszczyźnie, a dzięki Solgro instalacja będzie wykonana w profesjonalny sposób.

Dla dirmy

Zalety instalacji On-grid

Dzięki instalacji On-grid staniesz się niezależny. Będziesz mógł swobodnie wykorzystywać energię słoneczną do swoich celów, a nadmiar energii sprzedać zakładowi energetycznemu. Instalacja On-grid sprawi wiec, że koszty poniesione w związku ze stworzeniem instalacji fotowoltaicznej wrócą się bardzo szybko. Często właśnie, ten czynnik wpływa na wybór tego modelu instalacji. Pomimo tego, że jest on nowoczesny i pozwoli Ci zarabiać na darmowej energii ze słońca, to z panelami fotowoltaicznymi możesz być pewny, że stworzona instalacja fotowoltaiczna będzie służyła Ci kilkadziesiąt lat. Niezależnie od tego, jaka jest pora roku, czy to zima, czy też lato, sprzedawane przez nas panele fotowoltaiczne to najwyższy poziom bezpieczeństwa i jakości, a dodatkowo pozwolą Ci magazynować energię elektryczną w odpowiedzialny sposób.

Postaw więc na najwyższy poziom inżynierii i zaufaj naszej marce Solgro. Innowacyjne rozwiązania pozwolą Ci oszczędzać na fotowoltaice i sprawią, że zaczniesz na nich zarabiać. Nasze realizacje wykonujemy na terenie całej Polski, więc niezależnie od tego, czy Twoja firma ma siedzibę w Nowym Sączu, Krakowie czy też w Słupsku, stworzymy dla Ciebie instalację fotowoltaiczną, która spełni Twoje oczekiwania! Zaufało już nam wielu klientów, gdzie znajdziesz m.in. takie marki, jak: Vitberg, Grand Chotowa, Sądecki Bartnik, Miasto Krosno czy Miasto Słupsk.


Dzięki najwyższej jakości obsługi klienta możesz liczyć na profesjonalną obsługę. Nasi konsultanci pomogą Ci w wyborze najlepszego rozwiązania fotowoltaiki dla przedsiębiorców. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu osobistego w siedzibie naszej firmy lub dzwoniąc pod ten numer.

Zespół

Nasz Dział Handlowy

Krzysztof Pierzchała

Dział Handlowy

690 807 807

Facebook

krzysztof.pierzchala@solgro.pl

Piotr Bożyk

Dział Handlowy

533 339 343

Facebook

piotr.bozyk@solgro.pl

Rafał Mordarski

Dział Handlowy

608 828 761

Facebook

rafal.mordarski@solgro.pl

Marcin Jawień

Dział Handlowy

571 809 433

Facebook

marcin.jawien@solgro.pl

Mateusz Kaczor

Dział Handlowy

796 931 409

Facebook

mateusz.kaczor@solgro.pl

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja:

Paszyn 567, 33-326 Mogilno

Telefon:

18 440 20 26

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.