Kolektory Słoneczne

Systemy solarne firmy SOLGRO są rozwiązaniem nie tylko skutecznym i wydajnym, ale także ekologicznym. Powinna zdecydować się na nie każda osoba korzystająca z ciepłej wody użytkowej i dbająca o obniżenie rachunków za energię.

Cena energii wykorzystywanej do podgrzewania wody jest coraz wyższa, co wpływa na wzrastające koszty utrzymania każdego gospodarstwa domowego. Rozwiązanie tego problemu przynoszą kolektory słoneczne . Mają one uniwersalne zastosowanie – można z nich korzystać nie tylko w domach, ale również na działkach czy w hotelach, szpitalach, obiektach sportowych i innych obiektów użyteczności publicznej.
Mogą również stanowić część układów przygotowujących c.w.u. do podgrzania wody w basenie, a także wspomagać c.o.

Aby system próżniowy działał prawidłowo, należy zadbać o odpowiednią konfigurację zestawu. Instalacja powinna być dostosowana do ilości osób, które korzystają z c.w.u. Nasze zestawy powstają na bazie kolektorów płaskich i rurowych, a ich budowa jest dostosowana do ilości użytkowników.

Wybierając rozwiązania firmy SOLGRO zyskujecie Państwo gwarancję, że wszystkie komponenty będą dostosowane do Waszych indywidualnych potrzeb. Dzięki temu system będzie spełniał swoje zadanie przez wiele długich lat, wykazując się wydajnym, a przy tym bezawaryjnym działaniem.

Zalety kolektorów słonecznych SOLGRO:

• Tania eksploatacja układu (koszt to jedynie: prąd pobierany przez pompę obiegową i wymianę raz na 5 lat glikolu);
• Zaspokojenie zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową do 70%;
• Możliwość uzyskania 40% dofinansowania do inwestycji z NFOŚiGW;
• Niewyczerpalne i przyjazne środowisku źródło energii;
• Właściwie bezobsługowy charakter instalacji;
• Produkcja energii odbywa się nawet w pochmurne dni pod warunkiem zastosowania odpowiedniego rodzaju kolektorów i odpowiednio dobranego układu.

Firma SOLGRO w trosce o obecnych i przyszłych klientów wprowadziła usługę w zakresie : serwisu technicznego.
Wszystkie pytania dotyczące serwisu prosimy kierować pod numerami :
+48 18 440 20 26

Zapraszamy do zapoznania się zofertą firmy Solgro Polska

Fotowoltaika

Oferta

Hydraulika

Oferta

Pompy ciepła

Oferta

Oczyszczalnie

Oferta