DOFINANSOWANIE

Złap dofinansowanie na fotowoltaikę dla firm i osób prywatnych!

Odnawialne źródła energii to przyszłość każdego domu. W dobie, kiedy Państwa zaczynają zwracać coraz większą uwagę na zanieczyszczenie i efekt cieplarniany, w wielu krajach zaczyna stosować się niezbędne wymogi związane ze zmniejszeniem zanieczyszczeń. Tak też wiele osób decyduje się na rezygnację ze standardowych metod ogrzewania w domu, w zamian montując piece elektryczne lub gazowe. Niestety energia elektryczna niezbędna do zasilenia wielu urządzeń z roku na rok staje się coraz droższa. Jeśli nie masz więc zamiaru przepłacać w swoich rachunkach od dostawcy prądu za energię elektryczną, warto zainwestować w instalację fotowoltaiczną. To dzięki niej staniesz się niezależny i będziesz mógł czerpać prąd ze słońca całkowicie za darmo!

Jak zdobyć dofinansowanie na fotowoltaikę dla firm i domów jednorodzinnych?

Dotacje na fotowoltaikę dla firm podobnie jak dofinansowanie na fotowoltaikę dla domu jednorodzinnego pomogą Ci zdobyć nasi pracownicy. Pracownicy Solgro wykonają dla Ciebie darmową wizualizację i projekt, dzięki czemu możesz liczyć na kompleksową usługę. O nic nie musisz się martwić, nasi pracownicy wykonają za Ciebie wszelkie działania na każdym etapie wykonywania usługi.

Jaki jest koszt instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego lub biura?

Koszt instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego lub biura uzależniony jest od powierzchni budynku oraz urządzeń, jakie mają być podpięte do instalacji. Rodzaj instalacji fotowoltaicznej również odgrywa tutaj ważną rolę. Na każdą z wybranych instalacji fotowoltaicznych dla firm i domów możesz dostać dotację, dzięki której cały koszt za wykonaną usługę będzie o wiele niższy.

Dodatkową zaletą skorzystania z oferty jest zmniejszenie lub całkowite zrezygnowanie z usług innych dostawców energii elektrycznej. Dzięki temu możesz zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną wykorzystując odnawialne źródła energii.

Nasza firma Solgro do tworzenia każdego projektu wykorzystuje najwyższej jakości podzespoły, aby wykonana instalacja fotowoltaiczna mogła służyć Ci przez długi czas. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykonamy dla Ciebie instalację, która spełni Twoje wymagania. Dzięki niej oszczędności staną się dla Ciebie przyjemnym skutkiem ubocznym tego typu instalacji.

Realizacje Solgro znajdziesz na terenie całej Polski, ale m.in. na terenie całej Małopolski!

Panele fotowoltaiczne tworzymy na terenie całej Polski, ale najwięcej naszych realizacji znajdziesz właśnie w Małopolsce. Montaż fotowoltaiki wykonujemy w Nowym Sączu, Krakowie, Tarnowie, ale również w Rzeszowie i w wielu innych miastach i wsiach! Postaw na zaufaną markę, dzięki której będziesz mógł sporo zaoszczędzić! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do naszej firmy w celu ustalenia szczegółów. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi partnerami na terenie całego kraju!