SPONSOR PAWŁA WĄSKA

Liczysz na niezapomniane wrażenia podczas przyszłego sezonu w skokach narciarskich? Teraz mamy dla Ciebie świetną informację. Nasza firma Solgro, wykonawca fotowoltaiki ponownie została oficjalnym sponsorem Pawła Wąska, jednego z najbardziej utalentowanych skoczków narciarskich reprezentujących nasz kraj na arenie międzynarodowej!

Logo naszej firmy będzie prezentowane podczas każdego turnieju na kasku skoczka, a nasza firma stanie się rozpoznawalna przez miliony kibiców.

Nasza firma Solgro zajmuje się fotowoltaiką i Odnawialnymi Źródłami Energii w Polsce. Oferujemy wykonanie fotowoltaiki i pomp ciepła na terenie całej Polski, a nasze prace znajdziesz w Krakowie, Tarnowie czy Tychach, gdzie mieszkańcy starali się o liczne dofinansowania na odnawialne źródła energii. Dzięki temu, że nasza firma Solgro zajmująca się fotowoltaiką podjęła ponownie współpracę z młodym skoczkiem Pawłem Wąskiem, zyska na tym cały nasz region, a sam skoczek z Wisły będzie mógł rozwijać swoje umiejętności sportowe jeszcze z większą mobilizacją!

Sponsorem skoczka Pawła Waska jest Solgro Polska.

Krótka historia skoków narciarskich.

Ta dyscyplina sportowa zaczęła być uprawiana już od połowy XIX wieku. Od roku 1924 uważana jest za dyscyplinę olimpijską. Obecnie rozgrywane są zawody o Mistrzostwach Świata w skokach indywidualnych, jak również drużynowych. Popularność tej dyscypliny sportu w Polsce wzrosła wraz z sukcesami Adama Małysza. Skoczek ten odnosił wielkie sukcesy podczas wielu turniejów, wielokrotnie zdobywając podium. W sezonie 2000/2001 Adam Małysz wygrał Turniej Czterech Skoczni, a w kolejnych latach stał się ikoną polskich skoków narciarskich.

Obecnie jego sukcesy przejęło wielu młodszych podopiecznych polskiej reprezentacji. Na podium niejednokrotnie pojawiał się Piotra Żyła czy Kamil Stoch. Kamil Stoch podobnie, jak Adam Małych zyskał zaufanie w oczach kibiców, dzięki licznym sukcesom. Życiowy rekord Kamila Stocha to 251,5 m na Letalnicy w Planicy. Skok ten miał miejsce w 2017 roku.

Z roku na rok miłośników tej dyscypliny sportu przybywa, a nasi skoczkowie odnoszą coraz większe sukcesy na arenie międzynarodowej. Powodem tego jest utalentowana kadra, w której skład wchodzi Kamil Stoch, Piotr Żyła, a teraz dodatkowo młodzi skoczkowie, tacy jak Andrzeja Stękała czy Paweł Wąsek.

Solgro wspiera polskich sportowców!

Pracownicy naszej firmy Solgro pasjonują się sportem i ciągle starają się poszerzać swoje działania. Dlatego też tym razem firma Solgro, wykonawca fotowoltaiki, została oficjalnym sponsorem Pawła Wąska. Już w ubiegłym sezonie mogliśmy wspierać działania tego młodego skoczka. Jesteśmy przekonani, że z roku na rok będzie odnosił on coraz większe sukcesy.

Jako iż zajmujemy się Odnawialnymi Źródłami Energii w Polsce, w tym też fotowoltaiką, liczymy na to, że coraz więcej miast, w tym też Wisła, gdzie trenuje Paweł Wąsek, zainteresuje się tym sposobem pozyskiwania energii ze słońca. Nasza firma podjęła współpracę już z wieloma miastami, dlatego w tych miejscach wiele obiektów jest zasilonych darmową energią ze słońca. Fotowoltaika w klubach sportowych pozwoli na przekazanie zaoszczędzonych pieniędzy z energii elektrycznej na dalsze treningi i wsparcie dla wielu sportowców, co będzie niosło mnóstwo korzyści i wysokie noty.

Zalety i zyski fotowoltaiki.

Zalety fotowoltaiki są zróżnicowane, ale głównym wyznacznikiem są liczne zyski, jakie niesie ze sobą takie przedsięwzięcie. Przede wszystkim na tym modelu można sporo zaoszczędzić. Dodatkowo można wpłynąć na poprawę jakości powietrza w okolicy. Panele fotowoltaiczne montowane przez naszą firmę Solgro pochodzą od renomowanego niemieckiego producenta SoluxTec, który również wspiera polskiego skoczka — Andrzeja Stękałę! Fortowoltaika jest wiec przyszłością każdego miasta, jak i mieszkańca. Aby zadbać o środowisko i swoje oszczędności, warto zainwestować w panele fotowoltaiczne.

Dzięki temu, że nasza firma Solgro coraz bardziej inwestuje w polską kadrę w wielu dyscyplinach sportowych, fotowoltaika staje się coraz bardziej popularna. Jesteśmy widoczni na trybunach wielu turniejów czy to w piłce nożnej, czy też w skokach narciarskich. Skupiamy się na kibicowaniu naszym reprezentantom, aby mogli oni poszerzać swoje zdolności. Dodatkowo liczymy na to, że również nasza firma stanie się rozpoznawalna przez miliony osób.

Fotowoltaika Solgro numerem 1 w Polsce.

Mamy nadzieję, że z czasem staniemy się numerem 1 w całej Polsce w dziedzinie fotowolotaiki. Zależy nam nie tylko na naszych sukcesach, ale również sukcesach naszego kraju. Jako firma zajmująca się Odnawialnymi Źródłami Energii w Polsce staramy się zaistnieć na arenie międzynarodowej. Dodatkowo naszymi sukcesami w dziedzinie fotowoltaiki chcemy podzielić się również z wieloma sportowcami, takimi jak Pawłem Wąskiem z Wisły, z piłkarzami MKS Sandecja, a także z wieloma innymi zawodnikami, z jakimi być może w niedługim czasie podpiszemy współpracę.

Liczymy, że nasze działania wpłyną na polepszenie wyników wielu młodych i utalentowanych reprezentantów naszego kraju w wielu dyscyplinach sportowych.

Marketing sportowy pomaga w kreowaniu wizerunku danego sportowca w mediach.

Wielu sportowców jest nierozpoznawalnych na polskiej arenie sportowej. Dzieje się tak często, ze względu na złą kampanię reklamową danego sportowca. Oprócz samych dobrych wyników niezbędna jest również odpowiednia reklama w mediach społecznościowych oraz na trybunach licznych turniejów. Marketing sportowy w rękach naszej firmy Solgro to nadzieja na rozpowszechnienie wizerunku danego sportowca wśród kibiców danej dyscypliny sportowej. Dodatkowo to wsparcie dla naszych podopiecznych. Świetne wyniki sportowe Pawła Wąska to sukces wypracowany dzięki licznym treningom. Jednak odpowiednio zaplanowany marketing sportowy, również odgrywa ważną rolę w karierze każdego sportowca.

Dzięki temu, że nasza firma Solgro zajmująca się fotowoltaiką została głównym sponsorem Pawła Wąska, liczymy na coraz większe sukcesy i czekamy na nowy sezon skoków narciarskich 2021/2022! Postaw na Solgro postaw na Odnawialne Źródła Energii w Polsce!

fot. Tadeusz Mieczyński źródło skijumping.pl