SPONSOR MKS SANDECJA

Od lat staramy się wspierać młodych sportowców. Temat jest dla nas niezmiernie ważny, ponieważ sport to nasza przyszłość i wizytówka naszego regionu. Zaczynając na początku od małych przedsięwzięć, teraz postanowiliśmy mocno postawić na marketing sportowy, dlatego też podpisaliśmy umowę sponsorską z rozpoznawalnym w całej Polsce klubem MKS Sandecja Nowy Sącz. Sandecja już od 14 spotkań jest niepokonanym zespołem piłkarskim i wygrała ostatnio z takimi zespołami, jak GKS Tychy, a z klubem Radomiak Radom zremisowała w spektakularny sposób. Jesteśmy więc niezmiernie dumni, że możemy wspierać wybitnych piłkarzy, którzy reprezentują naszą małą ojczyznę, jaką jest Nowy Sącz.

Sandecja w swojej karierze posiada wiele sukcesów, w których skład wchodzi wejście do I ligi w roku 2009, kolejny sukces to m.in. udział w Ćwierćfinale Pucharu Polski w sezonie 2013/2014, czy zdobycie 3 miejsca w rozgrywkach w I lidze w latach 2009/2010. Ten utalentowany zespół, który w swoich szeregach miał wielu świetnych piłkarzy, z roku na rok odnosi coraz większe sukcesy. Jest więc przyszłością dla całej Sądecczyzny. To dzięki Sandecji miasto Nowy Sącz może wiele zyskać ze środków Unii Europejskiej na rozwój i rozbudowę miasta. Warto więc wspierać ten klub i nasza firma Solgro chętnie dołącza się do tej inicjatywy. Solgro jako sponsor MKS Sandecja .

Solgro sponsorem Sandecji – z czym więc wiąże się marketing sportowy?

Wiele osób, źle interpretuje to stwierdzenie. Sam marketing sportowy to nic innego, jak zastosowanie narzędzia marketingowego w produktach, które są powiązane ze sportem.

Marketing sportowy jest dla naszej firmy niezmiernie ważny, ponieważ znani piłkarze, tacy jak Dawid Szufryn, Damian Chmiel, Michał Bućko czy Bartłomiej Kasprzak będą prezentowali na swoich spodenkach bianco neri logo naszej firmy zajmującej się fotowoltaiką w wielu miastach Polski, takich jak Tychy czy Radom. Dodatkowo logo naszej firmy prezentowane będzie w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej klubu MKS Sandecja Nowy Sącz!

Jest to dla naszej firmy niemała szansa na rozwinięcie takich przedsięwzięć, jak budowa fotowoltaiki na stadionach w wielu miastach Polski. Ten model korzystania z odnawialnych źródeł energii możemy zauważyć na stadionie w Legionowie. Tam obiekt wyposażony jest od 2015 roku w instalację o mocy 40 kWp, która dostarcza energię do zasilenia wszystkich urządzeń znajdujących się na stadionie. Chcemy, aby w przyszłości wiele stadionów sportowych w Polsce postawiło na fotowoltaikę, a wśród zainteresowanych mogą znaleźć się Tychy, Radom a nawet Łódź.

Sandecja już od ponad wieku na murawie!

Przypomnijmy, że klub Sandecja zadebiutował wiosną 1910 roku. Od tego czasu z większym lub mniejszym sukcesem Sandecja pnie się po uzyskanie miana drużyny Ekstraklasy. W latach 2016/2017 MKS Sandecja Nowy Sącz zdobyła 1 miejsce w I lidze, dzięki czemu trafiła na jeden sezon do Ekstraklasy. Mamy nadzieję, że sukces Sandecji powtórzy się niebawem i znów Nowy Sącz stanie się miastem, gdzie tłumnie będą przybywać kibice sportowi. Liczymy również na to, że nowy obiekt Sandecji, który w planach budowy ma miasto Nowy Sącz, będzie wyposażony w nowoczesne, odnawialne źródła energii, takie jak fotowoltaika. Miasto powinno inwestować w nowoczesne rozwiązania i technologie dla dobra mieszkańców, jak również sportowców. Posiadając tak wybitnie utalentowanych piłkarzy, warto zadbać o wizualny i ekologiczny wygląd miasta, a ten nowy obiekt będzie przykuwał uwagę niejednego Polaka!

Cieszymy się z naszej współpracy z klubem MKS Sandecja Nowy Sącz i liczymy na to, że klub będzie się rozwijał, a my zyskamy pozytywny wizerunek w oczach wielu Polaków.

Fotowoltaika na stadionie w Nowym Sączy, Tychach czy w Radomiu? Z Solgro wszystko jest możliwe!

Fotowoltaika na stadionie to przyszłość wielu obiektów sportowych, gdzie jest możliwość wykorzystania tego odnawialnego źródła energii. O dofinansowaniu na fotowoltaikę i odnawialne źródła energii w Tychach czy Tarnowie pisaliśmy we wcześniejszych blogach TUTAJ i TUTAJ. Liczymy na to, że również wiele innych miast zdecyduje się na liczne dofinansowania w kierunku fotowoltaiki, ponieważ to zmniejszyłoby kosztu utrzymania wielu obiektów.

Stawiamy na sport oraz na nowoczesne rozwiązania. Sport to przyszłość każdego miłośnika danej dyscypliny sportowej. Jedni lubią go uprawiać, inni wolą kibicować. Dzięki marektingowi sportowemu jesteśmy w stanie wspierać wielu sportowców, tak jak teraz wspieramy klub MKS Sandecja Nowy Sącz. My, jako firma zajmująca się fotowoltaiką zyskamy na tym przedsięwzięciu, podobnie jak znani piłkarze, a co najważniejsze samo miasto Nowy Sącz, które jako miasto turystyczne, będzie mogło rozwijać się dalej w tym kierunku, przyjmując nowych gości z całej Polski!

Fotowoltaika staje się coraz bardziej popularna w całej Polsce, dlatego liczymy, że również klub Sandecja z czasem będzie posiadała własną elektrownię słoneczną!

Nasza współpraca z MKS Sandecja Nowy Sącz rozpoczęła się od marketingu sportowego. Mamy jednak nadzieję, że z czasem nasza współpraca przekształci się w coś więcej i być może na stadionie Sandecji powstanie fotowoltaika wykonana przez naszą firmę Solgro!