KARTA NOWOSĄDECZANINA

Od 19 kwietnia 2021 r. razem z Solgro możesz wykonać instalację fotowoltaiczną w Nowym Sączu o wiele taniej, korzystając z obowiązującej promocji. Firma zajmująca się montażem fotowolotaiki i innych odnawialnych źródeł energii podpisała współpracę z miastem Nowy Sącz, dzięki której osoby chcące założyć panele fotowoltaiczne w swoim domu mogą wiele zyskać! W umowie mowa jest o wszystkich posiadaczach Karty Nowosądeczanina, którzy chcą zacząć korzystać z energii dostarczanej przez słońce.

Każdy, kto skorzystał z oferty miasta i założył Kartę Nowosądeczanina, może teraz skorzystać ze świetnej promocji. Podczas montażu fotowoltaiki w mieście Nowy Sącz, jeden panel fotowoltaiczny otrzymasz GRATIS, o czym pisaliśmy na naszym blogu TUTAJ!

Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą posiadanie Karty Nowosądeczanina oraz ile możesz zaoszczędzić, tworząc instalację fotowoltaiczną w swoim domu lub firmie.

Główne zalety instalacji fotowoltaicznej.

Wybierając panele fotowoltaiczne, możesz liczyć się z wieloma korzyściami. Jedną z głównych, na którą najczęściej zwraca się uwagę, to oszczędności. Elektrownie, niezależnie od tego, w jakim miejscu mieszkasz, czy to Nowym Sączu, Tarnowie czy też Tuchowie, z roku na rok podwyższają ceny prądu. Decydując się na fotowoltaikę w swojej miejscowości, możesz sporo zyskać, ponieważ obniża ona maksymalnie ceny rachunków za energię elektryczną. Dobrze wykonana fotowoltaika zasili wszystkie urządzenia domowe, a w słoneczne dni nadmiar wyprodukowanej energii elektrycznej będziesz mógł oddać do sieci energetycznej. Inaczej jest w przypadku posiadania fotowoltaiki Off Grid, której działanie polega na magazynowaniu nadmiaru energii w specjalnych akumulatorach. Instalacje te najczęściej używane są na ogródkach działkowych. W momencie, kiedy energię oddajesz do sieci energetycznej, w półrocznym rozliczeniu elektrownia obniży Twój rachunek za prąd, zgodnie z tym, ile oddałeś energii do sieci. Takie rozwiązanie dodatkowo przyczyni się do oszczędności w Twoim domowym budżecie. Oprócz samych korzyści finansowych, takim rozwiązaniem wpływasz na poprawę stanu powietrza w Twojej miejscowości. Nowy Sącz usytuowany jest w kotlinie, gdzie jest skłonność do tego, aby gromadził się nieprzyjemny i niezdrowy dla mieszkańców smog. Smog najczęściej widoczny jest zimą, kiedy wszystkie piece opalane węglem lub innymi produktami zaczynają pracować. Im więcej osób będzie korzystało z paneli fotowoltaicznych, tym bardziej Nowy Sącz stanie się miastem przyjaznym dla ludzi.

Nasza firma Solgro zajmuje się montażem paneli fotowoltaicznych w całej Polsce. Teraz oferujemy fotowoltaikę dla chętnych mieszkańców na terenie miasta Nowy Sącz w niższej cenie. Do tworzenia fotowoltaiki wykorzystujemy panele fotowoltaiczne marki SoluxTec. Ten niemiecki producent z roku na rok opracowuje nowe technologie, które mogłyby jeszcze lepiej wykorzystywać odnawialne źródła energii dostępne w naszym kraju. Jesteśmy jedynym dystrybutorem tych paneli w Polsce, dlatego jeśli chcesz do swojej instalacji fotowoltaicznej wykorzystać panele fotowoltaiczne SoluxTec, to postaw na Solgro!

Co gwarantujemy naszym klientom korzystającym z Karty Nowosądeczanina?

Każdy, kto zdecyduje się stworzenie instalacji fotowoltaicznej w mieście Nowy Sącz i posiada Kartę Nowosądeczanina będzie mógł skorzystać z niebywałej promocji.

Tym razem przy założeniu paneli fotowoltaicznych o łącznej mocy 4 kWp na terenie Nowego Sącza, jeden panel fotowoltaiczny otrzymasz gratis.

Panele, jakie używamy do stworzenia fotowoltaiki, są najwyższej jakości. Mają one gwarancję nawet 25 lat pracy, przez co koszt stworzenia instalacji fotowoltaicznej zwróci się już w niedługim czasie. Ty w ten sposób będziesz mógł korzystać z darmowych źródeł energii przez kolejne lata. Aby skorzystać z promocji, wystarczy skontaktować się z naszą firmą Solgro lub z Urzędem Miasta Nowy Sącz. Będziesz mógł w ten sposób uzyskać szczegółowe informacje na temat obowiązującej promocji na panele fotowoltaiczne w Nowym Sączu, dzięki którym oszczędzanie stanie się dla Ciebie codziennością.

Miasto Nowy Sącz coraz bardziej walczy o zdrowie swoich mieszkańców, dlatego ciągle poszukuje dofinansowań i podejmuje współpracę z firmami zajmującymi się odnawialnymi źródłami energii. Oprócz zysków finansowych każdy będzie mógł również zyskać na swoim zdrowiu.

Panele fotowoltaiczne w domach wolnostojących, jak również dla firm. Postaw na sprawdzone oszczędności.

Wiele osób zastanawia się nad wyborem fotowoltaiki, jako głównego źródła dostawy energii elektrycznej. Jednak czy wiesz o tym, że z fotowoltaiki mogą korzystać firmy, jak również domy wolnostojące? Jeżeli zależy Ci na dodatkowych oszczędnościach, to instalacja fotowoltaiczna będzie najlepszym rozwiązaniem. Co roku z projektów unijnych korzysta mnóstwo osób. Niezależnie więc od tego, czy posiadasz własny prywatny dom wolnostojący, czy jesteś właścicielem małej firmy i chcesz zaoszczędzić, montaż odnawialnych źródeł energii, takich jak kolektory słoneczne czy fotowoltaika w mieście Nowy Sącz będzie najlepszym rozwiązaniem.

Decydując się na wyrobienie Karty Nowosądeczanina, oprócz tańszej fotowoltaiki zyskasz jeszcze wiele więcej. Karta Nowosądeczanina niesie mnóstwo korzyści, a jedną z nich jest między innymi bezpłatne poruszanie się komunikacją miejską na terenie miasta Nowy Sącz. Dodatkowo wyrabiając sobie Kartę Nowosądeczanina, możesz skorzystać z 90-minutowego darmowego parkingu w centrum miasta. Czeka na Ciebie dodatkowo 10% zniżki biletu na pływalnię miejską.

Jak widzisz posiadanie Karty Nowosądeczanina to same oszczędności, oprócz tego, że zyskujesz na transporcie, to również zyskujesz na energii elektrycznej. Takimi rozwiązaniami miasto pragnie polepszyć warunki środowiskowe oraz wpłynąć na lepszą jakość powietrza na terenie miasta. Czym więcej osób będzie poruszało się komunikacją miejską, a dodatkowo będzie wykorzystywało odnawialne źródła energii, tym jest większa szansa na polepszenie jakości powietrza w naszym regionie.

Zapoznaj się z promocją, jaką oferuje Solgro i Urząd Miasta Nowego Sącza. Postaw na odnawialne źródła energii, takie jak fotowoltaika czy kolektory słoneczne, które wpłyną na Twoje oszczędności i na Twoje zdrowie.