Solgro.pl - Fotowoltaika Polska

Nasza firma Solgro jest jedną z głównych marek w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE ). Od 2005 roku zajmujemy się zarówno projektowaniem, sprzedażą, montażem i serwisem kolektorów słonecznych. Prowadzimy także kompleksową obsługą wszelkich projektów fotowoltaicznych zarówno w Nowym Sączu, jak i w całej Polsce. W zakładce O nas poznasz historię naszej pracy od samego początku, a także korzyści, jakie według nas dostarczają Odnawialne Źródła Energii!

fotowoltaika solgro to zespół osób z dużym doświadczeniem z zakresu fotowoltaiki

Instalacje fotowoltaiczne | Polska

Od początku swojej działalności, dzięki mocnej współpracy z najlepszymi producentami produktów Odnawialnych Źródeł Energii, stawiamy na kompleksową obsługę instalacji fotowoltaicznych wysokiej jakości oraz dostarczamy szereg najnowocześniejszych rozwiązań zarówno dla indywidualnych klientów, firm, jak również przedsiębiorców sektora publicznego. Współpracujemy z wieloma znanymi markami, które są w czołówce najlepszych firm oferujących panele fotowoltaiczne, pompy ciepła i asortyment niezbędny do obsługi powyższych instalacji. To właśnie nasza firma Solgro oferuje najlepsze niemieckie panele fotowoltaiczne marki Soluxtec, których jesteśmy jedynym dystrybutorem na terenie całej Polski. Panele te cechują się długotrwałą pracą nawet do 25 lat. Są one w stanie wytworzyć bezpiecznie energię niezbędną do zasilenia wszystkich urządzeń elektrycznych w każdym domu. Warto zauważyć, że panele te podczas swojej pracy niosą niewiele strat, dlatego jest to jeden z najlepszych produktów na rynku. Dodatkowo nasza firma w swojej ofercie posiada wysokiej jakości pompy ciepła marki Bosch. Firma ta ma wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu energii z powietrza.

Tworząc nowoczesny dom super energooszczędny, łącząc ze sobą te dwie techniki pozyskiwania darmowej energii ze słońca i powietrza, będziesz w stanie wyprodukować tyle energii, aby zasilić wszystkie urządzenia elektryczne w domu, a także ogrzać cały dom o każdej porze roku. Nowoczesne technologie, jakie dostępne są obecnie na rynku sprawią, że każdy może stworzyć swój własny super energooszczędny dom, w którym poczuje się wyjątkowo. Marzysz o tym, aby zapomnieć o rachunkach za prąd i gaz? Postaw na Odnawialne Źródła Energii i stań się samowystarczalny w swoim własnym domu.

Jeśli szukasz realizatora Twojej instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła do domu lub do firmy, niezależnie czy pochodzisz z miasta Nowy Sącz, czy też miasta Kraków, nasza firma Solgro wykona dla Ciebie wybraną instalację w krótkim czasie. Instalacje fotowoltaiczne tworzymy w całej Polsce, lecz w szczególności najwięcej naszych realizacji znajdziesz w Małopolsce. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami to najlepszy wybór, na jaki Państwo mogą postawić. Energia słoneczna może na stałe zagościć w Twoim domu lub firmie, a korzystając z licznych dofinansowań do fotowoltaiki możesz sporo zaoszczędzić!

 

Warto zauważyć, że to właśnie dzięki naszej firmie w wielu miastach, takich jak np. Krosno, Płock, Nowy Sącz i wielu innych do tej pory realizowane były liczne formy wsparcia, na których mieszkańcy poszczególnych miast mogli dodatkowo zaoszczędzić oprócz wcześniej wspomnianych dotacji. Obserwując nasz profil, możesz zauważyć, że ciągle podejmujemy współprace z wieloma włodarzami miast, aby koszt instalacji fotowoltaicznej nie był wygórowany.

Firma Solgro tworzy zarówno fotowoltaikę do domu, dla firm, jak również farmy fotowoltaiczne dla osób chcących rozpocząć własny biznes. Każdy, niezależnie od tego, czym się zajmuje, może u nas znaleźć wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia. Tworzymy fotowoltaikę na dachach, jak również na gruncie. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań fotowoltaika dla rolników, firm i osób fizycznych. Dzięki nowoczesnym technologiom, do których zachęcamy wielu Polaków, przyczyniamy się do obniżenia kosztów energii elektrycznej oraz zapewniamy pełną niezależność i bezpieczeństwo energetyczne. Energia słoneczna to przyszłość dla nas i naszej planety! Z roku na rok Unia Europejska coraz baczniej stoi na czele projektu mającego poprawić jakość powietrza w Europie. W związku z tym również na Polaków spada coraz większa odpowiedzialność za to, czym pali się w piecach oraz w jaki sposób pozyskuje się energię. Wykorzystując Odnawialne Źródła Energii, możesz być pewny, że sam przyczynisz się do polepszenia warunków środowiskowych w Polsce, zarazem oszczędzając na tym. Staramy się ciągle powtarzać naszym klientom, że fotowoltaika i pompy ciepła to czysta energia przynosząca zyski. Teraz kiedy coraz bardziej ceny za energię elektryczną, gaz i paliwo idą w górę, warto zastanowić się nad takim wyborem Zielonej Energii, która jest darmowa. Wyżej wspomniane instalacje potrzebują niewiele energii, aby pracować, dlatego takie rozwiązanie na obecną chwilę jest najkorzystniejsze.

Nasz zespół | Instalacje fotowoltaiczne | Polska

Nasz zespół bogaty jest w ludzi z pasją. Nie są to przypadkowe osoby, które nie znają się na temacie Zielonej Energii! Są to ludzie zainteresowani tematyką Odnawialnych Źródeł Energii. Posiadają oni specjalne uprawnienia oraz doświadczenie w tym zakresie. Nasi pracownicy na bieżąco odnawiają swoją wiedzę z działu fotowoltaiki i pomp ciepła. Ciągle biorą udział w licznych szkoleniach i pokazach nowości technologicznych, jakie pojawiają się na rynku. W związku z tym, że nasz kraj nie jest liderem w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii, wyjeżdżają oni do krajów zachodnich na specjalne pokazy, które przedstawiają rozwój tych technologii. Energia słoneczna, energia z powietrza czy też wody to przyszłość Polski, dlatego warto już wcześniej zmienić swój światopogląd na lepszy. To dzięki naszemu zespołowi będziesz mógł stworzyć dom super energooszczędny. Nasza marka dzięki bogatej wiedzy naszych pracowników może stać się liderem na rynku w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii.

Nasz zespół cechuje wiedza i doświadczenia zdobyte przez lata pracy, wzbogacone o osobiste podejście do każdej wykonanej inwestycji. Każdą realizację wykonania instalacji fotowoltaicznej rozpoczynamy od wysłuchania potrzeb naszych klientów. Odpowiadamy zawsze na newralgiczne pytania związane z fotowoltaiką. Aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, zatrudniamy wielu konsultantów, którzy skupiają się wyłącznie na przedstawieniu niezbędnych dla Ciebie informacji.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w Nowym Sączu, jednak obecnie nasze realizacje instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła znajdziesz już na terenie całej Polski południowej i północnej. Jeśli jesteś spoza naszego regionu, a interesują Cię Odnawialne Źródła Energii, takie jak fotowoltaika do domu, lub do firmy, czy też pompy ciepła, skontaktuj się z nami. Chętnie porozmawiamy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić.

Jesteśmy coraz bardziej rozpoznawalną firmą w regionie, jak również w całej Polsce, ponieważ posiadamy bogate doświadczenie i operujemy najlepszym sprzętem. Dodatkowo ciągle wspieramy osoby, które pragną dążyć do sukcesu. Dla nas sport jest równie ważny, jak Zielona Energia. To właśnie w czasie wolnym nasi pracownicy wypoczywają przy oglądaniu skoków narciarskich czy meczów piłki nożnej. W związku z tym wspieramy wielu sportowców w dążeniu do kariery, o czym więcej przeczytasz w zakładce „Marketing Sportowy”.

Jeśli zależy Ci wiec na sprawnej realizacji zamówienia oraz stawiasz na nowoczesne rozwiązania i najlepszą technologię, to trafiłeś w dobre miejsce. Z Solgro wykonasz instalację fotowoltaiczną na dachu, jak również gruncie w zależności od swoich potrzeb. Dodatkowo z nami możesz starać się o dofinansowanie do fotowoltaiki. Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie opowiedzą Ci więcej o naszej działalności.