O NAS - 16 lat doświadczenia!

O Nas | Fotowoltaika Polska

Firma Solgro z siedzibą w Nowym Sączu jest jedną z głównych marek w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE ). Już od 2005 roku zajmujemy się zarówno projektowaniem, sprzedażą, montażem i serwisem kolektorów słonecznych. Prowadzimy także kompleksową obsługą wszelkich projektów fotowoltaicznych zarówno w Nowym Sączu, jak i w całej Polsce. W zakładce O nas poznasz historię naszej pracy od samego początku!

fotowoltaika solgro to zespół osób z dużym doświadczeniem z zakresu fotowoltaiki

Instalacje fotowoltaiczne | Polska

Od początku swojej działalności, dzięki mocnej współpracy z najlepszymi producentami produktów Odnawialnych Źródeł Energii, stawiamy na kompleksową obsługę instalacji fotowoltaicznych wysokiej jakości oraz dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań zarówno dla indywidualnych klientów, jak i dla firm i przedsiębiorców sektora publicznego. Jeśli szukasz realizatora Twojej instalacji fotowoltaicznej do domu lub do firmy, niezależnie czy jest to Nowy Sącz, Małopolska, czy północ Polski, jesteśmy przekonani, że współpraca z nami to najlepszy wybór, na jaki Państwo stawiacie. Energia słoneczna może na stałe zagościć w Twoim domu lub firmie!

Firma SOLGRO tworzy zarówno fotowoltaikę do domu, jak i dla firm i farm fotowoltaicznych. Przyczyniamy się do obniżenia kosztów energii elektrycznej oraz zapewniamy pełną niezależność i bezpieczeństwo energetyczne. Energia słoneczna to przyszłość dla nas i naszej planety!

Nasz zespół | Instalacje fotowoltaiczne | Polska

Nasz zespół to ludzie z pasją. Nie są to przypadkowe osoby! Są to ludzie zainteresowani tematyką Odnawialnych Źródeł Energii, energią słoneczną, ekologią i wszystkim, co związane z fotowoltaiką. To dzięki naszemu zespołowi, możemy być liderem na rynku w naszej branży.

Nasz zespół cechuje wiedza i doświadczenia zdobyte przez lata pracy, wzbogacone o osobiste podejście do każdej realizowanej inwestycji. Każdą realizację fotowoltaiki rozpoczynamy od wysłuchania, a później odpowiadamy na Twoje potrzeby. Swoją działalność rozpoczęliśmy w Nowym Sączu, jednak działamy już na terenie całej Polski południowej i Północnej. Jeśli jesteś spoza naszego regionu, a interesują Cię odnawialne fotowoltaika do domu, lub do firmy, skontaktuj się z nami, a chętnie porozmawiamy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić.