REALIZACJE

Galeria zdjęć realizacji instalacji fotowoltaicznych Solgro!

Każdy zastanawia się nad sposobem montażu paneli fotowoltaicznych, jakie można zastosować, tworząc minielektrownię fotowoltaiczną w swoim domu lub w biurze. Wiele osób nie ma możliwości sprawdzenia i wyobrażenia sobie, jak taka minielektrownia będzie prezentowała się w wybranym miejscu. Nie każdy również zna się na zasadach działania takiej instalacji. Pomimo tego, iż jest ona wydajna i praktyczna, jest również bardzo skomplikowana. Ta zakładka jest zatem skierowana do wszystkich osób, które nie potrafią sobie zwizualizować, jak wygląda fotowoltaika na gruncie, farma fotowoltaiczna czy instalacja fotowoltaiczna na dachu dla firm i domów jednorodzinnych.

To właśnie nasza firma Solgro przedstawi Ci, jak wykonać odpowiednią instalację fotowoltaiczną, która będzie trwała i która w niedługim czasie zwróci Ci się całkowicie! Zapomnij więc o niepotrzebnych rachunkach za energię elektryczną, jaką dostarcza Ci dany dostawca prądu. Poznaj odnawialne źródła energii, dzięki którym zaczniesz oszczędzać! Od 15 lat zajmujemy się tworzeniem instalacji fotowoltaicznych ON GRID i OFF GRID, dzięki którym każdy może sporo zyskać! Na poniższych ilustracjach zwizualizowane zostały nasze projekty, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami.

Jakie instalacje fotowoltaiczne proponujemy naszym klientom?

Fotowoltaika na gruncie, farmy fotowoltaiczne, czy panele fotowoltaiczne dla firm i domów jednorodzinnych montowane na dachu są najpowszechniejsze. Nasza firma wykonuje takie instalacje fotowoltaiczne na terenie całej Polski. 

Panele fotowoltaiczne na gruncie, farmy fotowoltaiczne i instalacje fotowoltaiczne na dachu. Który rodzaj instalacji fotowoltaicznej wybierzesz Ty?

Na fotografiach zapoznasz się z wybranymi naszymi realizacjami. Dzięki nim będziesz mógł zwizualizować sobie, jak wyglądałby Twój dom lub biuro wyposażone w takie odnawialne źródło energii, jak panele fotowoltaiczne. Do tej pory wykonaliśmy ponad 3 000 takich instalacji fotowoltaicznych, dlatego jeśli zależy Ci na wysokiej jakości wykonywanych usług, zaufaj naszym pracownikom. Stworzymy dla Ciebie cały projekt i wizualizację zamówienia. Możesz u nas liczyć dodatkowo na dofinansowanie, dlatego zapoznaj się z naszą bogatą ofertą.

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy i kontaktu telefonicznego lub osobistego w siedzibie naszej firmy znajdującej się w Paszynie. Dodatkowo zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, mającymi swoje oddziały na terenie całej Polski.

Jak wygląda instalacja fotowoltaiczna?

Wiele osób zanim przystąpi do projektu „Czyste powietrze” zastanawia się nad tym, jak wygląda odpowiednio wykonana instalacja fotowoltaiczna. To właśnie z tego powodu na naszej stronie internetowej Solgro, stworzyliśmy specjalną zakładkę „Realizacje”, aby każdy klient przed założeniem własnej instalacji fotowoltaicznej mógł zapoznać się z możliwościami montażu paneli słonecznych. Panele fotowoltaiczne można bowiem zamontować przy domu, w ogrodzie, na dachu budynku mieszkalnego lub budynku gospodarczego. Można również stworzyć farmę fotowoltaiczną, która zasilać będzie duże gospodarstwo rolne lub budynki handlowe. W zależności od potrzeb klienta instalacje fotowoltaiczne dostosowuje się do jego potrzeb. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że instalacja fotowoltaiczna powinna być skierowana w stronę słońca, aby mogła pochłaniać jak najwięcej energii słonecznej. Niezbędna więc będzie konsultacja z wykwalifikowanym pracownikiem, który sprawdzi, w jakim miejscu należy usytuować panele fotowoltaiczne. Dodatkowo należy również wykonać obliczenia, ile mocy jest potrzebne do zasilenia wszystkich urządzeń elektrycznych, z jakich korzysta się w domu. Na bazie takich informacji nasz pracownik przedstawi Ci naszą ofertę, uwzględniając produkty, jakie są konieczne do wykonania fotowoltaiki. Dowiesz się, ile paneli fotowoltaicznych jest wymaganych do zasilenia Twojego domu, abyś stał się niezależnym dostawcą prądu.

Rodzaje instalacji fotowoltaicznych.

Nasza firma Solgro zajmuje się montażem instalacji On Grid, jak również Off Grid. Montaż takiej instalacji jest związany z dostępnością sieci energetycznej przy Twoim domu.

Instalacje Off Grid najczęściej wykonywane są w ogródkach działkowych lub w miejscach, gdzie nie ma możliwości przyłącza do sieci energetycznej. W domach takich montuje się specjalne akumulatory, w których magazynowana jest nagromadzona energia. W słoneczne dni energia słoneczna jest wykorzystywana na co dzień. Natomiast w dni pochmurne, kiedy nasłonecznienie jest mniejsze, energia pobierana jest z akumulatorów, gdzie gromadzona była wcześniejsza nadwyżka prądu.

Instalacja On Grid idealnie spisze się w miejscach, gdzie mamy możliwość podpięcia instalacji do sieci energetycznej. Wtedy nadwyżki prądu są odsyłane do sieci, które następnie mogą zostać odebrane w okresie, kiedy nie ma odpowiedniego nasłonecznienia. Jednak w tym przypadku użytkownik takiej instalacji jest uzależniony od sieci energetycznej. W razie awarii sieci, instalacja fotowoltaiczna nie będzie wytwarzała prądu ze względów bezpieczeństwa.

Obie opcje są świetnym rozwiązaniem. Każdy może zadbać w ten sposób o czyste powietrze, a dodatkowo fotowoltaika przyniesie wiele korzyści finansowych! Poniżej znajdziesz wiele ilustracji przedstawiających nasze realizacje poszczególnych instalacji fotowoltaicznych.

Sposób montażu instalacji fotowoltaicznych.

  • Fotowoltaika na dachu

Fotowoltaika na dachu jest jedną z najchętniej wybieranych przez klientów. W naszej galerii zdjęć znajdziesz wiele przykładowych realizacji, które pozwolą Ci zwizualizować możliwość montażu tej instalacji. Taka fotowoltaika spełni swoją funkcję w domu jednorodzinnym, jak również w firmie. Jest świetnym rozwiązaniem w momencie, kiedy nie masz możliwości umieścić jej w ogrodzie, ponieważ Twój budynek firmowy znajduje się w centrum miasta lub też nie posiadasz wolnego miejsca na swojej działce. Dodatkowo świetnie spisze się w dobrze nasłonecznionych miejscach. Fotowoltaika montowana na dachu może zbierać więcej energii słonecznej, gdyż nie jest zakłócana innymi czynnikami.

  • Farma fotowoltaiczna

Farma fotowoltaiczna idealnie przyda się w dużych gospodarstwach rolnych. Podczas codziennej pracy związanej z rolą i hodowlą niezbędna jest duża ilość energii. Farma fotowoltaiczna stworzona na polu pozwoli Ci zyskać energię niezbędną do codziennej pracy. Taki rodzaj instalacji fotowoltaicznej sprosta zapotrzebowaniom gospodarza, a co najważniejsze osoba taka nie jest ograniczona normami, jakie należy spełniać w momencie montażu paneli na dachu.

  • Panele fotowoltaiczne na gruncie.

Ten rodzaj instalacji fotowoltaicznej jest niezbędny do wykonania w miejscu, gdzie dach domu nie jest skierowany centralnie w stronę słońca. Aby jak najbardziej zmaksymalizować możliwość poboru energii słonecznej, panele fotowoltaiczne umiejscowione zostają na gruncie. Są one wtedy skierowane w najlepiej nasłonecznionym kierunku.

Niezależnie od tego, na jaki rodzaj instalacji fotowoltaicznej się zdecydujesz, pracownicy Solgro chętnie udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji do wykonania trwałej i wydajnej fotowoltaiki.

Stworzenie takiej instalacji fotowoltaicznej jest skomplikowanym procesem, jednak z nami możesz być pewny, że będzie ona wykonana w sposób odpowiedni.

Instalacje fotowoltaiczne – gdzie realizujemy nasze projekty?

Nasze panele fotowoltaiczne montujemy na terenie całej Małopolski, czyli w Nowym Sączu, Tarnowie, Krakowie oraz w wielu innych miejscowościach. Działamy również w innych województwach, a nasze realizacje możesz spotkać przykładowo w Krośnie czy też Słupsku, gdzie wykonywaliśmy instalacje fotowoltaiczne dla tych miast. Jeśli masz zatem do wykonania fotowoltaikę dla domu jednorodzinnego, czy też potrzebujesz instalacji fotowoltaicznej do biura lub na farmę, warto abyś zapoznał się z naszymi realizacjami i bogatą ofertą. Z nami możesz starać się o dofinansowanie w sprawie wykonania takiego przedsięwzięcia, a dodatkowo pomożemy Ci załatwić wszelkie niezbędne formalności.

Panele Soluxtec dostępne w Solgro.

W bogatej galerii zdjęć możesz zauważyć panele słoneczne niemieckiej marki Soluxtec, która produkuje panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, oparte na najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Instalacja ta będzie służyła Ci dziesiątki lat, dlatego warto zdecydować się właśnie na takie rozwiązanie. Nasi pracownicy Solgro przedstawią Ci, jak wykonać odpowiednią instalację fotowoltaiczną. Tworzeniem instalacji fotowoltaicznych zajmujemy się już od ponad 15 lat. Pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości sprzęcie, a nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej. Do tej pory wykonaliśmy tysiące instalacji fotowoltaicznych. To dzięki nam gospodarstwa rolne, firmy i domy mają możliwość czerpania energii z odnawialnych źródeł. Do stworzenia tych instalacji wykorzystaliśmy tysiące paneli marki Soluxtec, dlatego jeśli zależy Ci na instalacji wysokiej jakości, zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy wysoką jakość usługi. Wykonane przez nas instalacje są bezpieczne, a co najważniejsze pozwolą Ci na spore oszczędności. Nie czekaj więc dłużej tylko już dziś zapoznaj się z naszą ofertą.

Aby otrzymać więcej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami telefonicznie lub do osobistego odwiedzenia naszego oddziału w Paszynie.

Przykładowe realizacje w Polsce