You are currently viewing Solgro sponsorem Pawła Wąska w sezonie 2021/2022!

Solgro sponsorem Pawła Wąska w sezonie 2021/2022!

Dla miłośników narciarstwa mamy świetną informację.

Miło nam poinformować, że kolejny sezon 2021/2022 będziemy wspierać młodego i utalentowanego reprezentanta Polski w skokach narciarskich Pawła Wąska.

Nowy sezon skoków narciarskich zapowiada się bardzo obiecująco, tym bardziej że barwy naszego kraju będą reprezentowane przez samych utalentowanych skoczków. Być może w okresie 2021/2022 Polakom ponownie uda się zdobyć podium podczas walki o Puchar Świata w skokach narciarskich!

W ubiegłym sezonie nasza firma wspierała Pawła Wąska, młodego utalentowanego skoczka z Wisły, któremu udało się zdobyć 6 miejsce podczas skoków o Puchar Świata w Niżny Tagił. Liczymy, że i w tym roku Paweł Wąsek dostanie się również do pierwszej dziesiątki, a nawet na podium podczas licznych turniejów, a jego kariera zacznie przybierać jeszcze większego tempa.

– Zawsze staraliśmy się wspierać sport i młode talenty. Ubiegły rok był przełomowy! Rozpoczęliśmy współpracę z Pawłem Wąskiem, młodym perspektywicznym skoczkiem z Wisły, a idąc za ciosem producent naszego topowego modułu fotowoltaicznego, niemiecki Soluxtec GmbH wsparł Andrzeja Stękałę. — Wspomniał firmy Grzegorz Mordarski, współwłaściciel firmy.

To oznacza, że przez cały przyszły sezon w skokach narciarskich Paweł Wąsek będzie występował z logo Solgro na swoim kasku. Jest to wielka szansa na rozwój samego skoczka, ale również na rozwój firmy Solgro Polska.

Wspieramy młode, zdolne talenty. Skoki narciarskie to dyscyplina, którą w sercach ma wiele osób. Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu otworzą się przed nim nowe możliwości i będzie zdobywał kolejne, sportowe cele. Będziemy trzymać kciuki! 

Mamy nadzieję, że nowy sezon w skokach narciarskich będzie również obiecujący, jak ten i przyniesie wiele pozytywnych emocji. Paweł Wąsek to przyszłość skoków i naszego regionu, wierzymy, że któregoś dnia pojawi się na podium w skokach o Puchar Mistrzostw Świata w skokach narciarskich!

Fot. Paweł Wąsek (Evgeniy Votintsev) źródło zdjecia > https://www.skokipolska.pl