You are currently viewing Tym razem Dariusz Popiela – Solgro wspiera utalentowanych sportowców!

Tym razem Dariusz Popiela – Solgro wspiera utalentowanych sportowców!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza marka została oficjalnym sponsorem znanego sądeczanina, medalisty Mistrzostw Świata  i uczestnika Igrzysk Olimpijskich Dariusza Popielę.
Mamy nadzieję, że nasza pomoc wpłynie pozytywnie na dalszy rozwój młodego sportowca. Wierzymy,  że w kolejnych zawodach, mistrzostwach czy Olimpiadach Dariusz będzie dumnie reprezentował barwy naszego kraju, promując naszą markę na arenie międzynarodowej!

Reprezentantowi Polski w kajakarstwie górskim, życzymy wytrwałości w dążeniu do celów, sukcesów w życiu sportowych i osobistym, a także jak najwięcej Mazurka Dąbrowskiego podczas jego występów na zawodach!

Przypomnijmy, że Dariusz Popiela jest sądeczaninem, czterokrotnym medalistą mistrzostw świata w kajakarstwie górskim. Dwukrotnie zdobył złoty medal w mistrzostwach Europy.
Wspieranie Popieli jest dla nas zaszczytem, powodem do dumy i cieszymy się, że będziemy wspólnie współpracować, a logo naszej firmy będzie dumnie reprezentowane przez Olimpijczyka, co na pewno przełoży się na pozytywny wizerunek naszej marki na świecie !

Solgro Fotowoltaika Nowy Sącz | Kraków | Polska – stale wspiera polskich sportowców!
Nasza firma wspiera sądeckiego olimpijczyka Dariusza Popielę!