DOFINANSOWANIE

DOFINANSOWANIE NA FOTOWOLTAIKĘ DLA FIRM I OSÓB PRYWATNYCH

Odnawialne źródła energii to przyszłość każdego domu. W dobie, kiedy Państwa zaczynają zwracać coraz większą uwagę na zanieczyszczenie i efekt cieplarniany, w wielu krajach zaczyna się stosować niezbędne wymogi związane ze zmniejszeniem zanieczyszczeń. Dlatego też wiele osób decyduje się na rezygnację ze standardowych metod ogrzewania w domu, w zamian montując piece elektryczne lub gazowe.
Niestety energia elektryczna, niezbędna do zasilenia wielu urządzeń, z roku na rok staje się coraz droższa. Jeśli nie masz więc zamiaru przepłacać w swoich rachunkach od dostawcy prądu za energię elektryczną, warto zainwestować w instalację fotowoltaiczną. To dzięki niej staniesz się niezależny i będziesz mógł czerpać prąd ze słońca całkowicie za darmo!

DOFINANSOWANIE

JAK ZDOBYĆ DOFINANSOWANIE NA FOTOWOLTAIKĘ DLA FIRM I DOMÓW JEDNORODZINNYCH?

Nasi pracownicy pomogą Ci zdobyć dotacje na fotowoltaikę dla firm, czy też dofinansowanie na fotowoltaikę dla domu jednorodzinnego.
W Solgro wykonamy dla Ciebie darmową wizualizację i projekt, dzięki czemu możesz liczyć na kompleksową usługę. O nic nie musisz się martwić, nasi pracownicy wykonają za Ciebie wszelkie działania na każdym etapie wykonywania usługi.

DOFINANSOWANIE

JAKI JEST KOSZT INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ DLA DOMU JEDNORODZINNEGO LUB BIURA?

Koszt instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego lub biura uzależniony jest od powierzchni budynku oraz urządzeń, jakie mają być podpięte do instalacji. Rodzaj instalacji fotowoltaicznej również odgrywa tutaj ważną rolę. Na każdą z wybranych instalacji fotowoltaicznych dla firm i domów możesz dostać dotację, dzięki której cały koszt za wykonaną usługę będzie o wiele niższy.

Dodatkową zaletą skorzystania z oferty jest zmniejszenie lub całkowite zrezygnowanie z usług innych dostawców energii elektrycznej. Dzięki temu możesz zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną, wykorzystując odnawialne źródła energii.

Nasza firma Solgro do tworzenia każdego projektu wykorzystuje najwyższej jakości podzespoły, aby wykonana instalacja fotowoltaiczna mogła służyć Ci przez długi czas. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykonamy dla Ciebie instalację, która spełni Twoje wymagania. Dzięki niej oszczędności staną się dla Ciebie przyjemnym skutkiem ubocznym tego typu instalacji.

DOFINANSOWANIE

REALIZACJE SOLGRO ZNAJDZIESZ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI, ALE M.IN. NA TERENIE CAŁEJ MAŁOPOLSKI

Panele fotowoltaiczne tworzymy na terenie całej Polski, ale najwięcej naszych realizacji znajdziesz właśnie w Małopolsce. Montaż fotowoltaiki wykonujemy w Nowym Sączu, Krakowie, Tarnowie, ale również w Rzeszowie i w wielu innych miastach i wsiach! Postaw na zaufaną markę, dzięki której będziesz mógł sporo zaoszczędzić! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do naszej firmy w celu ustalenia szczegółów. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi partnerami na terenie całego kraju.

 

 

DOFINANSOWANIE

DOFINANSOWANIE DO FOTOWOLTAIKI DLA FIRM I OSÓB PRYWATNYCH. ZASADY UBIEGANIA SIĘ O DOTACJĘ.

Warunki środowiskowe z roku na rok się pogarszają, dlatego Unia Europejska zaczyna dbać o to, aby coraz więcej osób zdecydowało się na fotowoltaikę. Dlatego też gminy oraz włodarze miast coraz bardziej zwracają uwagę na to, czym mieszkańcy palą w piecu. Usuwane są tak zwane kopciuchy, które są szkodliwe dla społeczeństwa. Troszeczkę inaczej jest w przypadku pieców klasy trzeciej, czwartej i piątej, które mogą funkcjonować do roku 2026. Tak też osoby, które do tej pory ogrzewały dom właśnie w ten sposób, niebawem mogą zostać bez centralnego ogrzewania. Jak zatem wyjść z tego problemu, którego obawia się coraz więcej osób? Okazuje się, że wysokiej jakości instalacja fotowoltaiczna może przynieść wiele zysków, a energię elektryczną, jaka zostaje wytworzona przez poszczególne panele fotowoltaiczne, można wykorzystać do zasilania pieca elektrycznego, dzięki któremu będziesz mógł ogrzać swój dom.

 

Ceny energii elektrycznej z roku na rok wzrastają. Warto zastanowić się nad wyborem instalacji fotowoltaicznej do zasilania wszystkich urządzeń elektrycznych, jakie posiadasz w swoim domu. Jeżeli energię tę nie wykorzystasz do zasilenia pieca elektrycznego, możesz ją wykorzystać do uruchomienia niezbędnych sprzętów,jakie posiadasz w domu. Takie rozwiązanie jest również świetnym pomysłem dla firm, ponieważ wiele osób może starać się o dofinansowanie do fotowoltaiki w takich miastach, jak Tarnów, Kraków, Nowy Sącz, jak również w miastach całej Małopolski i Polski. Obecnie do wielu osób starają dodzwonić się konsultanci, mający na celu przedstawić mieszkańcom Małopolski informacje dotyczące tego, jakie dotacje można zyskać do fotowoltaiki, wykonując ją jeszcze w tym roku.
Kontaktując się z naszymi konsultantami Solgro, poznasz wszystkie sposoby na oszczędności związane z fotowoltaiką, a także dowiesz się jakie dofinansowanie dla firm i osób prywatnych czekają na poszczególnych klientów w urzędach miast. Oprócz tego stworzymy dla Ciebie wstępne kalkulacje fotowoltaiczne oraz pomożemy Ci wypełnić niezbędne druki, abyś mógł uzyskać dotację do fotowoltaiki nie tylko w Małopolsce, ale również w całym kraju.

DOFINANSOWANIE

JAKIE TRZEBA SPEŁNIĆ WARUNKI, ABY OTRZYMAĆ DOTACJĘ NA FOTOWOLTAIKĘ W TAKICH WOJEWÓDZTWACH JAK MAŁOPOLSKA, ŚLĄSK CZY TEŻ PODKARPACIE?

Wszystko zależne jest od tego, jaki rodzaj dofinansowania chcesz wybrać do wykonania swojej fotowoltaiki. Obecnie najwięcej osób korzysta z dofinansowania z programu „Mój Prąd”. Jednak co roku dofinansowania zmieniają się, co wiąże się ze zmianą kwoty dotacji, jaką możesz uzyskać oraz z wymogami przyznania dotacji.

 

Jednym z głównych warunków, jakie najczęściej należy spełnić w wielu programach jest fakt, czy osoba składająca dokumenty o dofinansowanie jest właścicielem danej nieruchomości. Inną ważną rzeczą, na jaką warto zwrócić uwagę, jest termin wykonania instalacji fotowoltaicznej. Musi być on zgodny z tym, co jest przedstawione w danym programie. Każdy Urząd Miasta ma swoich podwykonawców, którzy wykonują instalacje fotowoltaiczne na danym terenie. Należy więc wybrać taką firmę, która będzie w 100% pewna. Dzięki temu możesz być pewny, że po wykonaniu instalacji fotowoltaicznej otrzymasz zwrot gotówki. Oczywiście jest jeszcze mnóstwo innych warunków, które należy spełnić, aby móc otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki dla firm, jak również dla osób prywatnych. Zawsze możesz się z nami skontaktować. Nasi specjaliści udzielą Ci odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

DOFINANSOWANIE

DOFINANSOWANIE DO FOTOWOLTAIKI – ILE MOŻNA OTRZYMAĆ DOTACJI?

Korzystając z usług firmy Solgro, możesz zyskać nawet do 6 000 zł dotacji na instalację fotowoltaiczną z samego programu „Mój Prąd”. W zależności od Twoich możliwości i programu, z jakiego możesz skorzystać, kwoty dofinansowania są zróżnicowane. Do tego istnieje możliwość skorzystania z tzw. ulgi termodernizacyjnej, która wynosi 12%.

DOFINANSOWANIE

DOFINANSOWANIE DLA ROLNIKÓW NA FOTOWOLTAIKĘ.

Również i w tym przypadku rolnicy mogą starać się o dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych o mocy od 10 do 50 kW. Budując instalację fotowoltaiczną do własnych potrzeb, na rzecz prowadzonej działalności rolniczej, każdy gospodarz może starać się o dotację do fotowoltaiki na terenie całego kraju. W ten oto sposób każdy rolnik będzie mógł sporo zaoszczędzić na nowej instalacji. Prąd wytwarzany przez instalację zasili wszystkie niezbędne urządzenia elektryczne na Twoim gospodarstwie, dzięki czemu zapomnisz o ciągle rosnących cenach za prąd. Skontaktuj się z naszymi konsultantami, którzy chętnie przedstawią Ci szczegóły.

DOFINANSOWANIE

WYDAJNA FOTOWOLTAIKA TYLKO Z SOLGRO.

Szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie wydajną instalację fotowoltaiczną z dofinansowaniem? Postaw na naszą działalność. Na rynku jesteśmy już od 2005 roku i dostarczamy naszym klientom szeroki wybór paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła. Współpracujemy ze znanymi markami, takimi jak Fronius, Bosch i wieloma innymi, które proponują najlepiej rozwinięte technologicznie rozwiązania. Nowe technologie to przyszłość każdego mieszkańca Polski, dlatego jeśli masz dość ciągle rosnących cen za energię elektryczną i gaz, postaw na odnawialne źródła energii, dzięki którym zaoszczędzisz w każdym sezonie.

Skorzystaj z naszego kalkulatora fotowoltaicznego!

Planujesz instalację paneli fotowoltaicznych, ale nie wiesz jaka moc byłaby dla Ciebie odpowiednia?
Skorzystaj z naszego kalkulatora! Jedyne, co będzie Ci potrzebne, to Twoje roczne zużycie energii elektrycznej.

ZESPÓŁ

NASZ DZIAŁ HANDLOWY

Krzysztof Pierzchała

Dział handlowy

Piotr Bożyk

Dział handlowy

Robert Rola

Dział handlowy

Rafał Modarski

Dział handlowy

Marcin Jawień

Dział handlowy

Mateusz Kaczor

Dział handlowy

KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Lokalizacja

Paszyn 567, 33-326 Mogilno

Email

solgro@solgro.pl

Telefon

18 440 20 26