FOTOWOLTAIKA

GLIWICE

Solgro Polska to firma, która zajmuje się tworzeniem systemów fotowoltaicznych w Gliwicach, jak również na terenie całej Polski. Cechujemy się tym, że dostarczamy tylko i wyłącznie innowacyjne technologie oraz produkty najwyższej jakości. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem, co pozwala nam na sprawowanie fachowej obsługi wobec odwiedzających nas Klientów. Kładziemy ogromny nacisk na to, aby sprostać oczekiwaniom każdej osoby. W związku z tym dobraliśmy zespół wyspecjalizowanych ekspertów, których doświadczenie oraz wiedza pozwalają na solidną pomoc dotyczącą montażu, jak również obsługi paneli fotowoltaicznych w Gliwicach.

Naszym nadrzędnym celem jest niezawodność oraz wydajność, dlatego też realizujemy wszystkie zamówienia naszych klientów, tak aby zainstalowane panele fotowoltaiczne w Gliwicach służyły każdemu przez długie lata. Poniżej zachęcamy Państwa do obejrzenia naszych realizacji, które zostały wykonane w Gliwicach. Wiele zadań okazuje się dla nas wyzwaniem, jednak my, jako firma z wieloletnim doświadczeniem, potrafimy poradzić sobie z każdym problemem.

Skorzystaj z naszego kalkulatora fotowoltaicznego!

Planujesz instalację paneli fotowoltaicznych, ale nie wiesz jaka moc byłaby dla Ciebie odpowiednia?
Skorzystaj z naszego kalkulatora! Jedyne, co będzie Ci potrzebne, to Twoje roczne zużycie energii elektrycznej.

DOFINANSOWANIE

DOFINANSOWANIE DO FOTOWOLTAIKI W GLIWICACH – KTO MOŻE UBIEGAĆ SIĘ O POMOC W FORMIE PIENIĘŻNEJ?

Pomoc finansową na program „Mój Prąd” może uzyskać każda osoba fizyczna, która wytwarza energię elektryczną na własne potrzeby i ma podpisaną umowę z dystrybutorem sieci lub zakładem energetycznym. Firmy te mają za zadanie regulować sprawy powiązane z wprowadzeniem do sieci energii elektrycznej, która w nadmiarze wytwarzana jest z mikro instalacji. Prosument może uzyskać dofinansowanie w formie dotacji, pokrywającej do 50% kosztów, które obejmują zainstalowanie oraz montaż instalacji fotowoltaicznej. Dodatkowo koszty, które nie zostały pokryte z programu, można odliczyć od podatku. Postaw na dofinansowanie fotowoltaiki w miejscowości Gliwice i ciesz się energią elektryczną na długie lata. Zyskaj dofinansowanie na panele fotowoltaiczne w Gliwicach już teraz i ciesz się niższymi kosztami wykonania paneli fotowoltaicznych.

INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA 6 KW – CENA Z MONTAŻEM

Zastanawiasz się, ile zapłacisz za zamontowanie instalacji fotowoltaicznej o mocy 6 kW? Biorąc pod uwagę kwestię kosztów związanych z montażem instalacji fotowoltaicznej, warto skupić się na długoterminowości inwestycji. Należy wziąć pod uwagę, że przy wyborze odpowiedniego produktu nie należy kierować się ceną, ale jakością. Patrzenie z tej perspektywy, jeżeli chodzi o zakup instalacji fotowoltaicznej w Gliwicach, pozwoli Ci na uzyskanie produktu wysokiej jakości, który będzie pełnić swoje zadanie przez długie lata. Dlatego też ważne jest, aby wybrać odpowiednią firmę, która wykona wszystkie prace związane z montażem fotowoltaiki. Warto wziąć pod uwagę, że koszt instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego będzie różnił się od montażu paneli fotowoltaicznych na przykład w bloku mieszkalnym. Firma Solgro oferuje mieszkańcom Gliwic panele fotowoltaiczne w relatywnie niskich cenach. W związku z tym, jeżeli nadal zastanawiasz się, jaka jest cena instalacji fotowoltaicznej o mocy 6 kW z montażem lub cena instalacji fotowoltaicznej 3 kW z montażem, skontaktuj się z przedstawicielami firmy Solgro, którzy przedstawią Ci ofertę fotowoltaiki w Gliwicach..

Dlatego przedstawiamy realizacje wykonane w Gliwicach. Nasza firma Solgro zamontowała system fotowoltaiczny w domu jednorodzinnym w Gliwicach. Niewielka instalacja fotowoltaiczna oparta jest o zasilanie jednofazowe. Jest to klasyczny montaż wykonany na południowej części dachu skośnego. Instalacja fotowoltaiczna została estetycznie umieszczona spójnie współgrając z dachem klienta.

W miejscowości Gliwice zamontowaliśmy instalację, która umiejscowiona została na konstrukcji wolnostojącej. Instalacja o mocy 4,76 kW została estetycznie i bezpiecznie umieszczona przy budynkach przemysłowych. Montaż takiej instalacji trwa tylko jeden dzień! Jeżeli nie chcesz być uzależniony od sieci energetycznej, koniecznie skorzystaj z możliwości Odnawialnych Źródeł Energii!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na trenie całej Polski, oferujemy szybki, bezpieczny, estetyczny montaż paneli fotowoltaicznych w Gliwach, jak również w innych miejscowościach. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i wybierz panele fotowoltaiczne, które spełnia Twoje oczekiwania.