FOTOWOLTAIKA

RZESZÓW — FOTOWOLTAIKA Z SOLGRO. SPRAWDŹ NASZE NAJLEPSZE REALIZACJE WYKONANE W STYCZNIU

Styczeń często jest czasem, kiedy mamy troszeczkę mniej pracy. Wiele osób uważa, że jest to za wcześnie na rozpoczęcie prac wysokościowych, dlatego klienci nie dzwonią do nas, w sprawie złożenia zamówienia dotyczącego montażu fotowoltaiki. Okazuje się jednak, że jest to najlepszy czas, ponieważ mamy wtedy dużo mniej zamówień niż wiosną czy latem. W styczniu 2022 roku udało nam się zamontować fotowoltaikę w Rzeszowie i Przemyślu w dwóch domach, które chcielibyśmy teraz Państwu przedstawić.

 

RZESZÓW

INSTALACJA NA GRUNCIE

Pierwszą instalację, jaką wykonaliśmy w tym roku była fotowoltaika na gruncie. Do jej zamontowania niezbędne było wykonanie stabilnego stelaża, który będzie w stanie utrzymać fotowoltaikę nawet podczas mocnych podmuchów wiatru, które obecnie są coraz częstszym zjawiskiem w naszym kraju. Panele, jakie zamontowaliśmy do wcześniej dobrze zaprojektowanego stelaża, pochodzą od znanego i cenionego niemieckiego producenta Soluxtec, którego jesteśmy jedynym dystrybutorem w kraju. Model paneli, jaki zastosowaliśmy do wykonania instalacji to full black Soluxtec 400W. Oprócz tego, do zmiany energii, wykorzystaliśmy inwerter PV Fronius, który jest bardzo wydajny. Jego działanie polega na zmianie pozyskanej energii z prądu stałego na zmienny, na podstawie którego pracują wszystkie urządzenia eklektyczne. Instalacja stworzona jest z 16 modułów i posiada wydajność o mocy 6,4 kW. Jest to instalacja, która jeszcze nie wymaga spełnienia warunku stworzenia projektu technicznego. Wykonując pomiary i szereg kalkulacji fotowoltaicznych nasi pracownicy na początku oszacowali pobór energii domu jednorodzinnego w Rzeszowie, w którym wykonywana była instalacja fotowoltaiczna, aby następnie dopasować odpowiednią ilość paneli fotowoltaicznych do potrzeb domowników. Instalacja fotowoltaiczna o mocy 6,4 kW, którą wykonaliśmy w styczniu, była naszą pierwszą realizacją w tym roku.

Kolejna realizacja instalacji fotowoltaicznej była wykonana w Przemyślu, niedaleko Rzeszowa. Był to montaż fotowoltaiki o mocy 4,8 kW, która była zamontowana na dachu. Mieszkańcom zależało na wygodzie i łatwości w pozyskiwaniu Energii z Odnawialnych Źródeł, dlatego postanowiliśmy podobnie jak w poprzednim przypadku zamontować inwerter PV marki Fronius oraz panele Soluxtec, które idealnie pobierają energię ze słońca. Dzięki temu, instalacja ta będzie służyła wiele lat bez zastrzeżeń. Fotowoltaika ta składała się z 12 modułów fotowoltaicznych, przy których montażu pracowali nasi najlepsi monterzy, aby klienci byli zadowoleni z efektów.

Skorzystaj z naszego kalkulatora fotowoltaicznego!

Planujesz instalację paneli fotowoltaicznych, ale nie wiesz jaka moc byłaby dla Ciebie odpowiednia?
Skorzystaj z naszego kalkulatora! Jedyne, co będzie Ci potrzebne, to Twoje roczne zużycie energii elektrycznej.

RZESZÓW

FOTOWOLTAIKA Z DOFINANSOWANIEM

Każdy kto szuka oszczędności i chce wykonać instalację fotowoltaiczną, może starać się o dofinansowanie, niezależnie od tego, czy mieszka Rzeszowie, Nowym Sączu, Krakowie, czy Krośnie. Dzięki licznym dotacjom z Unii Europejskiej, a także z pieniędzy, jakie Polska przeznacza na ten cel, spełniając pewne warunki, można zyskać nawet kilka tysięcy zwrotu do wykonanej fotowoltaiki. W zależności od tego, z jakiego programu o dotację się starasz, wymogi te mogą różnić się od siebie. O dotacjach, jakie były dostępne dla mieszkańców Polski i poszczególnych miast pisaliśmy na naszym blogu, do którego serdecznie zapraszamy. Tam możesz znaleźć informacje o dotacji termomodernizacyjnej, o dotacji „Mój Prąd 3.0” i wielu innych.

Jeśli zależy Ci wiec na wykonaniu instalacji wysokiej jakości i stawiasz na sprawdzoną firmę, warto postawić na Solgro, które oferuje montaż na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby każdy detal, podczas montażu fotowoltaiki na gruncie lub na dachu, był odpowiednio ze sobą dopasowany. W naszych realizacjach zauważysz dbałość nawet o najmniejsze szczegóły, dlatego cieszymy się zaufaniem tysięcy klientów, których obsłużyliśmy do tej pory na terenie całej Polski.

Jeżeli chcesz zdobyć szczegółowe informacje dotyczące fotowoltaiki w Rzeszowie i okolicach, takie jak cennik, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi, którzy przedstawią Ci pełną ofertę naszej firmy.

fot. Hala Podpromie – wikipedia