Fotowoltaika

Nowy Targ – poznaj nasze realizacje na Podhalu!

Co roku nasi pracownicy wykonują wiele ciekawych realizacji instalacji fotowoltaicznych usytuowanych na gruncie, jak również na dachu. Wszystko zależne jest od tego, w którą stronę skierowany jest dach, czym jest pokryty, oraz tym, jak wydajna będzie na nim fotowoltaika. Jeśli bardziej opłacalnym rozwiązaniem okaże się fotowoltaika na gruncie, zachęcamy naszych klientów do skorzystania z takiej możliwości.


Nowy Targ

Fotowoltaika w Nowym Targu dzięki naszym działaniom

Rok 2021 obfitował w liczne realizacje o zróżnicowanej wydajności. Wielu z naszych klientów, którzy wykonywali instalacje fotowoltaiczne o mocy przekraczającej 6,5 kW, musiało zgłosić takie przedsięwzięcie do specjalnych służb. Instalacje o mniejszej mocy były wykonywane bez specjalnych zgłoszeń.

W tym roku w Nowym Targu wykonaliśmy wiele instalacji fotowoltaicznych. To właśnie dzięki nim nasi klienci mogą zostać rozliczani na starych zasadach prosumenckich i cieszyć się darmową energią pozyskiwaną z Odnawialnych Źródeł Energii. Nasze realizacje w powiecie nowotarskim były wykonywane zarówno na dachu, jak i na gruncie i miały moc od 3,3 kW aż do 9,47 kW. W każdej realizacji zwracaliśmy uwagę na potrzeby naszych klientów. W związku z tym, przeprowadzone były niezbędne kalkulacje energetyczne, na podstawie których szacowaliśmy potrzebną moc do zasilenia wszystkich urządzeń elektrycznych w danym domostwie lub firmie.

Skorzystaj z naszego kalkulatora fotowoltaicznego!

Planujesz instalację paneli fotowoltaicznych, ale nie wiesz jaka moc byłaby dla Ciebie odpowiednia?
Skorzystaj z naszego kalkulatora! Jedyne, co będzie Ci potrzebne, to Twoje roczne zużycie energii elektrycznej.

Nowy Targ

Z Solgro wykonasz fotowoltaikę wysokiej jakości.

Każda z instalacji jaką stworzyliśmy, wykonana jest z wysokiej jakości podzespołów marki Fronius i Soluxtec. Dlatego jeśli i Ty chcesz stworzyć instalację na miarę swoich możliwości, postaw na Solgro. Tworzymy trwałe instalacje, przynoszące zyski przez wiele lat. Pracujemy na terenie całej Polski, a jako jedyny dystrybutor paneli fotowoltaicznych Soluxtec, jesteśmy jednym z liderów na rynku fotowoltaiki. Sprawdź nasze prace na Facebooku.

Zespół

Nasz Dział Handlowy

Krzysztof Pierzchała

Dział Handlowy

Piotr Bożyk

Dział Handlowy

Robert Rola

Dział Handlowy

Rafał Mordarski

Dział Handlowy

Marcin Jawień

Dział Handlowy

Mateusz Kaczor

Dział Handlowy

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja:

Paszyn 567, 33-326 Mogilno

Telefon:

18 440 20 26

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.