MARKETING SPORTOWY

Nasza firma Solgro wspiera młode talenty, nie tylko na lokalnej arenie sportowej, ale również międzynarodowej!

Solgro wspiera młodych sportowców, ponieważ ważne jest dla nas, aby uzdolniona młodzież mogła zdobywać wysokie wyniki w różnych dyscyplinach sportowych. 

Solgro oficjalnym sponsorem MKS Sandecja Nowy Sącz!

Jesteśmy partnerem Sandecji Nowy Sącz, umowa została podpisana z najbardziej utytułowanym klubem regionu sądeckiego w kwietniu 2021 roku. Więcej o wsparciu Sandecji Nowy Sącz, możecie przeczytaj TUTAJ!

Przypomnijmy, że pierwszym naszym krokiem było wsparcie szkółki piłkarskiej Solgro Amator Paszyn. Następnie postanowiliśmy wesprzeć Pawła Wąska i zostaliśmy sponsorem 21-letniego skoczka, który w ostatnim sezonie 2020/2021 spisał się znakomicie zdobywając 62 punkty w 12 konkursach Pucharu Świata. Młody skoczek z Cieszyna dumnie reprezentował naszą firmie zajmującą się fotowoltaikę i pompami ciepła podczas zawodów w Polsce, Niemczech, Rosji, Finlandii i Rumuni

Sponsorem skoczka Pawła Waska jest Solgro Polska.
A czy wiesz, że skoki narciarskie są jedną z najchętniej oglądanych dyscyplin sportowych? Według Centrum Informacji podczas corocznych skoków oglądalność oscyluje w granicach od 3-7 milionów widzów w zależności od rodzaju konkursu. Dzięki temu jest to wielki plus dla naszego regionu, ponieważ nasza firma Solgro z Paszyna pojawi się w milionach odbiorników telewizyjnych. Stanie się to dla naszej małej ojczyzny, jaką jest powiat nowosądecki swego rodzaju wizytówką. Będziemy rozpoznawani przez miliony osób.

Wspieramy Szkółkę Piłkarską - Solgro Amator Paszyn

Jako firma zajmująca się fotowoltaikę i pompami ciepła wspieramy młode talenty na każdym szczeblu kariery!

Dbamy również o mniej sławnych miłośników sportu. Naszą pasją jest pomoc młodym osobom w uzyskiwaniu coraz lepszych wyników sportowych! Dlatego dbamy również o najmłodszych sportowców. Nasze logo znajdziecie na koszulkach Szkółki Piłkarskiej – Solgro Amator Paszyn, gdzie młodzi pasjonaci piłki nożnej zdobywają swoje umiejętności i doświadczenie. Być może w niedługim czasie wielu z nich dołączy do znanych drużyn piłkarskich, i tak jak Paweł Wąsek, będą oni reprezentowali naszą małą ojczyznę na polskiej arenie sportowej.

Nasza firma zajmująca się fotowoltaikę oraz pompami ciepła zostanie zapamiętana przez wiele osób z całego kraju. Mamy więc nadzieje, że wpłynie to na rozwój naszego regionu pod każdym względem.