WSPIERAMY MŁODE TALENTY

Solgro wpiera młodych sportowców, nie tylko na lokalnej arenie sportowej, ale również międzynarodowej!

Nasza firma Solgro wspiera młodych sportowców. Ważne jest dla nas, aby uzdolniona młodzież mogła zdobywać wysokie wyniki w różnych dyscyplinach sportowych. To właśnie dlatego ostatnio podpisaliśmy umowę i zostaliśmy sponsorem Pawła Wąskiego, 21-letniego skoczka, który jest już medalistom mistrzostw w skokach narciarskich. Będzie on reprezentował naszą firmie zajmującą się fotowoltaikę i pompami ciepła w Wiśle podczas treningów, jak również podczas mistrzostw świata w Zakopanem. Paweł z dumą będzie reprezentował nasz region podczas skoków narciarskich, gdzie będzie występował również Kamila Stocha czy Piotra Żyły.

A czy wiesz, że skoki narciarskie są jedną z najchętniej oglądanych dyscyplin sportowych? Według Centrum Informacji podczas corocznych skoków oglądalność oscyluje w granicach od 3-7 milionów widzów w zależności od rodzaju konkursu. Dzięki temu jest to wielki plus dla naszego regionu, ponieważ nasza firma Solgro z Paszyna pojawi się w milionach odbiorników telewizyjnych. Stanie się to dla naszej małej ojczyzny, jaką jest powiat nowosądecki swego rodzaju wizytówką. Będziemy rozpoznawani przez miliony osób.

Jako firma zajmująca się fotowoltaikę i pompami ciepła pragniemy wspierać wszystkich młodych sportowców na każdym szczeblu kariery!

Dbamy również o mniej sławnych miłośników sportu. Naszą pasją jest pomoc młodym osobom w uzyskiwaniu coraz lepszych wyników sportowych! Dlatego dbamy również o najmłodszych sportowców. Nasze logo znajdziecie na koszulkach Szkółki Piłkarskiej – Solgro Amator Paszyn, gdzie młodzi pasjonaci piłki nożnej zdobywają swoje umiejętności i doświadczenie. Być może w niedługim czasie wielu z nich dołączy do znanych drużyn piłkarskich, i tak jak Paweł Wąski, będą oni reprezentowali naszą małą ojczyznę na polskiej arenie sportowej.

Nasza firma zajmująca się fotowoltaikę oraz pompami ciepła zostanie zapamiętana przez wiele osób z całego kraju. Mamy więc nadzieje, że wpłynie to na rozwój naszego regionu pod każdym względem.