SOLGRO - PANELE FOTOWOLTAICZNE | Nowy Sącz | Małopolska

Fotowoltaika przyszłością każdego gospodarstwa domowego, a także Twojej firmy!

Planujesz zacząć oszczędzać na energii słonecznej? Chcesz zrezygnować z oferty elektrowni dostarczającej prąd w Twojej okolicy? W takiej sytuacji trafiłeś w dobre miejsce! Nasza firma Solgro pomoże Ci zacząć oszczędzać na odnawialnym źródle energii, jakim jest słońce! Panele fotowoltaiczne to przyszłość wielu z nas! Zapoznaj się więc z bogatą ofertą, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy!

Panele fotowoltaiczne to przyszłość każdego z nas! Mamy 15 lat doświadczenia i działamy w oparciu o najnowsze technologie!

Każdy pragnie oszczędzać, dlatego oferujemy klientom nowe technologie, dzięki którym oszczędzanie stanie się codziennością! Nasze instalacje fotowoltaiczne wykonujemy w Nowym Sączu, Tarnowie, Rzeszowie, Krakowie i w wielu innych miejscach! Jako firma Solgro działamy już od 15 lat i dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom wszystko to, co najlepsze. Działamy na bazie podzespołów pochodzących od najlepszych producentów, aby odnawialna energia z fotowoltaiki przynosiła Ci mnóstwo korzyści.

AKTUALNOŚCI

To Ty sam wybierasz, czy chcesz w swoim domu zamontować instalację ON GRID czy OFF GRID! Każdy temat, jaki zaproponujesz naszym pracownikom, zostanie opracowywany przez wykwalifikowany zespół techniczno-projektowy. U nas możesz liczyć na dofinansowanie dla domów jednorodzinnych, jak również firm. Wykonamy dla Ciebie projekt i wizualizację całego zamówienia całkowicie za darmo, załatwimy za Ciebie wszystkie niezbędne formalności. Możesz więc liczyć na kompleksową usługę.

Do tej pory nasi pracownicy wykonali kilkanaście instalacji fotowoltaicznych. To dzięki nim domy jednorodzinne i firmy mogą zacząć oszczędzać na energii elektrycznej. W tych pracach wykorzystaliśmy ponad kilkaset tysięcy paneli fotowoltaicznych.

Teraz i Ty jak już wiele innych osób, możesz być całkowicie niezależny. Twoja minielektrownia fotowoltaiczna sprawi, że będziesz mógł pozyskiwać darmową energię ze słońca, a w niektórych przypadkach możesz również na niej zarabiać! Postaw wiec na odnawialne źródła energii i razem z Solgro zadbaj o swój komfort i finanse.

KALKULATOR SOLGRO

Kalkulator Solgro

Sprawdź ile musisz zainwestowac i jak szybko nastapi zwrot z inwesycji

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne na terenie Małopolski, a także całego kraju!

Jesteśmy jedną z wiodących firm zajmujących się tworzeniem instalacji fotowoltaicznych. Nasi pracownicy wycenią dla Ciebie koszt stworzenia własnej minielektrowni słonecznej. Pamiętaj jednak, że z nami możesz uzyskać dotacje na stworzenie fotowoltaiki dla firm i domów jednorodzinnych. Ty wystarczy, że zostaniesz w domu, a my załatwimy za Ciebie wszystkie formalności. Jeśli chcesz założyć panele fotowoltaiczne na terenie Nowego Sącza, Krakowa, Tarnowa, Rzeszowa czy w wielu innych miejscach, skontaktuj się z nami w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Wstępnie wycenimy dla Ciebie całość realizacji i podpowiemy, jak najlepiej wykonać taką instalację!

Zadbajmy wspólnie o środowisko, a efekt uboczny w postaci oszczędności będzie jedynie korzyścią dla Ciebie!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do naszego oddziału w Paszynie! Możesz również skontaktować się z naszymi przedstawicielami na terenie całej Polski!

 

Odnawialne źródła energii to przyszłość każdego domu i biura. Pomimo tego, iż w ten sposób masz możliwość dbania o środowisko i stajesz się EKO, możesz również zacząć oszczędzać! Dobrze wykonana instalacja fotowoltaiczna może służyć Ci około 25 lat. Oszczędzać zaczynasz już od pierwszego dnia podpięcia do instalacji. Jak widzisz, jest to jedno słuszne rozwiązanie na pozyskiwanie darmowej energii. Zaufaj naszej marce Solgro i czerp prąd z odnawialnych źródeł energii przez wiele lat, całkowicie za darmo!