TYM RAZEM DARIUSZ POPIELA

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza marka została oficjalnym sponsorem znanego sądeczanina, medalisty Mistrzostw Świata i uczestnika Igrzysk Olimpijskich Dariusza Popieli. Mamy nadzieję, że nasza pomoc wpłynie pozytywnie na dalszy rozwój młodego sportowca. Wierzymy, że w kolejnych zawodach, mistrzostwach czy Olimpiadach, Dariusz będzie dumnie reprezentował barwy naszego kraju, promując naszą markę na arenie międzynarodowej!

Reprezentantowi Polski w kajakarstwie górskim, życzymy wytrwałości w dążeniu do celów, sukcesów w życiu sportowych i osobistym, a także jak najwięcej Mazurka Dąbrowskiego podczas jego występów na zawodach!

OSIĄGNIĘCIA DARIUSZA POPIELI

Przypomnijmy, że Dariusz Popiela jest sądeczaninem, czterokrotnym medalistą mistrzostw świata w kajakarstwie górskim. Dwukrotnie zdobył złoty medal w mistrzostwach Europy. Wspieranie Popieli jest dla nas zaszczytem, powodem do dumy i cieszymy się, że będziemy wspólnie współpracować, a logo naszej firmy będzie dumnie reprezentowane przez Olimpijczyka, co na pewno przełoży się na pozytywny wizerunek naszej marki na świecie!

Dodaj komentarz