ŁADOWANIE SAMOCHODU

Samochody elektryczne to nieunikniona przyszłość, która już obecnie zaczyna wchodzić w życie. Coraz więcej osób stawia na ekologiczne rozwiązania. W związku z tym na Polskim rynku w ofertach salonów samochodowych pojawiają się modele elektryczne lub hybrydowe. Również koncerny samochodowe coraz częściej stawiają na rozwiązania, o których mowa wyżej. Samochody elektryczne są jednak wynalazkiem, który nie będzie funkcjonował bez dostępu do zasilania elektrycznego. Przez ciągle rosnące ceny za prąd, dobrym rozwiązaniem będzie stworzenie miejsca do ładowania samochodu elektrycznego z fotowoltaiki. Sprawdź, jakie korzyści niesie stworzenie specjalnej ładowarki samochodowej z fotowoltaiki, którą możesz posiadać w swoim domu.

ZALETY ŁADOWANIA SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO Z FOTOWOLTAIKI

– Szybkie ładowanie – Wybierając ładowarkę zamontowaną do fotowoltaiki, zawsze uzyskasz znacznie większą moc niż w przypadku ładowarki zamontowanej do sieci energetycznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu czas ładowania samochodu będzie znacznie niższy niż, w przypadku zasilania podpiętego do stałego prądu 2,3 kW

– Łatwość użytkowania – Posiadając ładowarkę samochodową zasilaną panelami fotowoltaicznymi, nie musisz się martwić o to, aby dostarczyć do swojego samochodu prąd. Wystarczy podjechać samochodem do ładowarki i podłączyć samochód do zamontowanej przydomowej stacji zasilającej.

– Wysokie bezpieczeństwo ładowania – Dzięki temu, że taka stacja zasilająca posiada czujniki, które nie doprowadzają do przegrzania, jest to bardzo bezpieczne urządzenie.

– Darmowa jazda samochodem – Korzystając z fotowoltaiki do zasilania energią swojego samochodu, będziesz mógł całkowicie za darmo jeździć do pracy i na zakupy. Robiąc krótkie dystanse, całkowicie wystarczające będzie ładowanie samochodu darmową energią od słońca. Takie rozwiązanie wesprze Twój budżet domowy.

– Możesz ładować samochód, kiedy chcesz – Nie musisz już stać w kolejce do ładowarki samochodowej znajdującej się w centrum Twojego miasta. Teraz wystarczy tylko podpiąć się do ładowarki samochodowej podłączonej do fotowoltaiki.

ŁADOWANIE SAMOCHODU – DARMOWA ENERGIA ZE SŁOŃCA DO ŁADOWANIA SAMOCHODU

Nowoczesne technologie, które są obecnie dostępne na rynku, pozwalają na liczne oszczędności. W związku z tym, że pompy ciepła, fotowoltaika czy też domy zero energetyczne są coraz częściej wybierane, z dnia na dzień przybywa zwolenników tego typu rozwiązań. W tym przypadku pomimo licznych oszczędności, w grę wchodzi również zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska. Ci, którzy do tej pory nie mieli styczności z Odnawialnymi Źródłami Energii, nie do końca mogą rozumieć ich zasadę działania. Jednak wiedz, że nowoczesna technologia zawsze niesie korzyści.

ŁADOWANIE SAMOCHODU – CO UZYSKASZ ZAMAWIAJĄC W NASZEJ FIRMIE FOTOWOLTAIKĘ DO ZASILANIA SAMOCHODU?

– Pomoc w wyborze odpowiedniej ładowarki dopasowanej do silnika samochodowego

– Montaż stacji ładującej wraz z zamontowaniem fotowoltaiki

– Gwarancję oraz wsparcie w początkowej fazie obsługi

– Pomoc w pierwszym uruchomieniu

Nasi pracownicy pomogą Ci na każdym etapie tworzenia stacji zasilającej. Ładowanie samochodu elektrycznego z fotowoltaiki stanie się więc banalnie łatwe.

ŁADOWANIE SAMOCHODU – JAK TO WPŁYNIE NA FOTOWOLTAIKĘ?

Wykorzystując fotowoltaikę do ładowania samochodu, przyczyniasz się do polepszenia warunków środowiskowych, a dodatkowo:

– Wpływasz na zmniejszenie emisyjności związków toksycznych, takich jak CO2, PM, NOX, SOX

– Zapobiegasz zwiększaniu się ilości osób chorych na choroby związane z emisją powyższych gazów i pyłów

– Masz wpływ na nowoczesny rozwój gospodarki, który kierowany jest w stronę Odnawialnych Źródeł Energii

– Zyskasz dofinansowanie do zasilania samochodów elektrycznych z fotowoltaiki

W związku z ciągle rosnącym zapotrzebowaniem na urządzenia zasilane OZE, każdy może starać się o dofinansowanie do stworzenia ładowarek samochodowych na bazie fotowoltaiki. Dotację tę można zdobyć z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Nasi pracownicy chętnie pomogą Ci w załatwieniu wszelkich formalności. Przedstawią Ci również możliwość zyskania dotacji na wykonanie fotowoltaiki dla domu i firmy. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej oferty.

Solgro jedną z najlepszych firm fotowoltaicznych w Polsce

Nasza firma działa na rynku od wielu lat. Dostarczamy naszym klientom innowacyjne rozwiązania, ponieważ współpracujemy z najlepszymi markami fotowoltaicznymi. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości fotowoltaice, z której będziesz mógł ładować samochód elektryczny, zachęcamy do konsultacji z naszymi pracownikami. Chętnie podpowiemy Ci, jakie rozwiązanie może być dla Ciebie najlepsze. Podsuniemy również masę pomysłów na fotowoltaikę w całym domu. W celu omówienia szczegółów zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Jeśli jednak szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, zachęcamy do zapoznania się z treściami w sekcji „Blog”, gdzie znajdziesz wiele interesujących treści.

Dodaj komentarz