TARGI MONACHIUM – NAJWIĘKSZE EUROPEJSKIE TARGI FOTOWOLTAICZNE Z UDZIAŁEM SOLGRO

Nowoczesne technologie, bazujące na odnawialnych źródłach energii stają się coraz bardziej popularne. Samochody elektryczne, stacje umożliwiająca ładowanie samochodów, czy też urządzenia zasilane instalacjami fotowoltaicznymi w nowoczesnej odsłonie, to tylko przedsmak tego, co szykuje dla nas przyszłość. Już teraz coraz bardziej popularne stają się pojazdy wykorzystujące energię elektryczną do zasilania silników. Są one ekonomiczne i co najważniejsze nie produkują szkodliwych dla środowiska spalin. Teraz, dzięki fotowoltaice, wszystko może stać się o wiele łatwiejsze. Nowe technologie umożliwiają łatwość pozyskiwania energii elektrycznej ze słońca, aby każdy mógł wykorzystać ją w dowolnie wybranym przez siebie miejscu.

TARGI MONACHIUM – SOLGRO JEDNYM Z UCZESTNIKÓW EUROPEJSKICH TARGÓW – NOWE TECHNOLOGIE W ZASIĘGU NASZYCH RĄK

Nasza firma brała udział w największych targach fotowoltaicznych w Europie – Intersolar, 6-8 października w Monachium! Mogliśmy zapoznać się z wieloma nowościami i patentami, które w niedługim czasie zostaną wprowadzane na rynek europejski. Dodatkowo mieliśmy szansę zobaczyć najnowsze prototypy instalacji fotowoltaicznych, jakie niebawem dostępne będą w sprzedaży. Chcemy rozwijać się w dziedzinie fotowoltaiki i dążyć do jak najlepszych rozwiązań, aby nasi klienci mogli wykorzystywać energię słoneczną do wszystkiego, co zasilane jest prądem elektrycznym. Dlatego też ciągle rozwijamy się i dokształcamy w dziedzinie fotowoltaiki, aby z czasem móc polepszyć jakość życia każdego mieszkańca Polski.

Jesteś zainteresowany, jak wyglądają Targi Fotowoltaiczne? Poniżej przedstawiamy wam krótką fotorelację z tego wydarzenia, którą również znajdziesz na naszym funpage’u na Facebook’u.

Dodaj komentarz