Jesteś mieszkańcem Tych i miałeś w planach stworzyć instalację fotowoltaiczną do swojego domu? Teraz są ku temu najlepsze warunki, ponieważ miasto Tychy otrzymało dotację na fotowoltaikę z Unii Europejskiej w wysokości 20 562 052, 07 zł. Sprawdź jakie korzyści niesie zapisanie się do programu „Odnawialne źródła energii szansą na poprawę jakości powietrza w Tychach”.

Główne cele projektu.

Głównym celem programu „Odnawialne źródła energii szansą na poprawę jakości powietrza w Tychach” jest zmniejszenie emisji zanieczyszczeń. Obecnie coraz więcej Państw UE chce zadbać o to, aby jak najmniej szkodliwych gazów przedostawało się do atmosfery. W Polsce również coraz więcej miast stara się o dofinansowanie na realizację instalacji fotowoltaicznych. Właśnie dzięki temu każdy może teraz skorzystać z licznych dopłat i postawić na odnawialne źródła energii.

Kolejnym celem projektu jest zmniejszenie zapotrzebowania na energię, którą uzyskuje się poprzez tradycyjne źródła, takie jak węgiel. Warto również zauważyć, że korzystając z instalacji fotowoltaicznej w swoim domu, przyczyniasz się do podniesienia lokalnego bezpieczeństwa energetycznego, a także do zmniejszenia strat przesyłowych.

Te oto cele są głównymi czynnikami, dla których warto wziąć udział w programie. Oczywiście każdy korzystając z możliwości stworzenia instalacji fotowoltaicznej w Tychach, może liczyć się z korzyściami osobistymi. W ich skład wchodzi m.in. niezależność od dostawców prądu, zmniejszenie rachunków za energię elektryczną, czy też wygoda w użytkowaniu.

Wiele czynników przekłada się na wzrost zainteresowania fotowoltaiką, dlatego i Ty możesz teraz skorzystać z dofinansowania na to przedsięwzięcie.

Dokumentacja niezbędna do przystąpienia do programu.

Aby przystąpić do projektu, niezbędne jest złożenie wszelkiej dokumentacji. Jeśli nie jesteś pewien, czy poradzisz sobie z nią, nasi pracownicy Solgro chętnie pomogą Ci wypełnić wszelkie dokumenty związane z otrzymaniem dotacji na fotowoltaikę w Tychach. Nasza firma jest wpisana na listę upoważnionych firm do realizacji tego przedsięwzięcia w tym mieście. Wesprzemy Cię na każdym etapie pozyskiwania dofinansowania na to przedsięwzięcie, od dokumentacji po samo wykonanie. Z nami możesz być pewny, że instalacja fotowoltaiczna będzie wykonana w odpowiedni sposób i będzie służyła Ci przez długi czas. Posiadamy 15-letnie doświadczenie w fachu i do tej pory wykonaliśmy tysiące instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski.

Postaw na darmowe źródło energii z Solgro i sprawdź, ile możesz na tym zyska, dodatkowo korzystając z dotacji!

Teraz z tej okazji czeka na Ciebie dofinansowanie nawet 100% na instalację fotowoltaiczną.

Projekt „Odnawialne źródła energii szansą na poprawę jakości powietrza w Tychach” zawiera szeroki zakres dofinansowania na odnawialne źródła energii, jednak najwięcej dotacji przeznaczonych jest właśnie na instalacje fotowoltaiczne. Teraz z Solgro możesz starać się nawet o 100% dofinansowania na panele fotowoltaiczne. Każdy, kto chce zadbać o swoją przyszłość, powinien postawić na źródła odnawialnej energii, przyniosą bowiem one same zyski, m.in. finansowe i zdrowotne.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia wszelkich spraw związanych z możliwością przystąpienia do programu. Zyskasz darmową konsultację oraz audyt energetyczny. Postaw na profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi konsultantami lub do siedziby naszej firmy.

fot. umtychy.pl
https://umtychy.pl/artykul/6356/odnawialne-zrodla-energii-szansa-na-poprawe-jakosci-powietrza-w-tychach