FOTOWOLTAIKA NA PODHALU

NASZE REALIZACJE

Odnawialne źródła energii stają się coraz bardziej popularne, dlatego coraz więcej osób zaczyna zastanawiać się nad stworzeniem instalacji fotowoltaicznej w swoim domu lub biurze. Osoby, które mieszkają na równinach lub pagórkowatych terenach nie muszę martwić się o odpowiednie ułożenie paneli fotowoltaicznych. W większości przypadków dachy domów są dwu spadowe lub wielospadowe i skierowane są w stronę słońca. Gorzej jest w przypadku tworzenia fotowoltaiki w górach, ponieważ do takiej realizacji niezbędna jest specjalistyczna konstrukcja. Nasza firma Solgro realizuje wiele zleceń w miejscowościach górskich, a nasze prace możesz znaleźć w takich miastach jak Szaflary, Zakopane czy Nowy Targ, dlatego fotowoltaika wykonana przez naszą firmę będzie wydajna. Dodatkowo będzie ona stworzona z najlepszych paneli fotowoltaicznych.

Sprawdź nasze realizacje, jakie wykonaliśmy do tej pory na Podhalu oraz postaw na energię odnawialną, która przynosi zyski finansowe i zdrowotne

FOTOWOLTAIKA NA PODHALU

NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ DECYDUJĄC SIĘ NA FOTOWOLTAIKĘ NA PODHALU?

Decydując się na fotowoltaikę na Podhalu, należy zwrócić uwagę na wiele ważnych aspektów, które mogą wpłynąć na wydajność całej instalacji. Jedną z głównych i zarazem najważniejszych rzeczy jest odpowiednie nachylenie paneli fotowoltaicznych. W przypadku osób mieszkających na równinach, cały proces tworzenia fotowoltaiki nie wymaga dodatkowej konstrukcji pod instalację fotowoltaiczną. Tworząc jednak instalację w górach, należy pamiętać, że panele fotowoltaiczne powinny być nachylone pod specjalnym kątem w stronę słońca, aby jak najlepiej mogły pochłaniać energię słoneczną, która następnie będzie zamieniana na prąd stały. Coraz częściej mówi się również o odpowiednim doborze sprzętu do stworzenia danej instalacji. Zestawy fotowoltaiczne, jakie oferuje nasza firma, są wysokiej jakości i stworzone na bazie najnowszych technologii. Oferujemy najwydajniejsze panele fotowoltaiczne na rok 2020 i ciągle obserwujemy pojawiające się na rynku europejskim ciekawe i nowoczesne rozwiązania. Dzięki temu, że współpracujemy z niemieckim dostawcą paneli fotowoltaicznych SoluxTec, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom wszystko, co najlepsze. Do tej pory wykonaliśmy mnóstwo realizacji w różnych miastach Polski, ale teraz chcielibyśmy zaprezentować nasze prace, jakie zostały wykonane w miejscowościach, takich jak Zakopane, Nowy Targ, Szaflary i ogólnie na całym Podhalu.

FOTOWOLTAIKA NA PODHALU

CZYM CHARAKTERYZUJE SIĘ PRACA NASZYCH INSTALATORÓW PANELI FOTOWOLTAICZNYCH?

Nasi inżynierzy przede wszystkim skupiają się na tym, aby konstrukcja, na jakiej montowane będą panele fotowoltaiczne, była odpowiednio przymocowana do podłoża. Decydując się na fotowoltaikę na dachu, panele umieszcza się na specjalnych szynach, które są przytwierdzone do powierzchni dachu. W tym przypadku powierzchnia dachu musi być pokryta blachodachówką, dachówką ceramiczną, papą lub gontem bitumicznym. Paneli fotowoltaicznych nie montuje się natomiast na eternicie, pleksie czy ondulinie. Kiedy mamy gotową konstrukcję pod montaż paneli, całe zestawy fotowoltaiczne wędrują na dach.

Inaczej jest w przypadku stworzenia fotowoltaiki na gruncie, gdzie w górach może być niemały problem stworzenia specjalistycznej konstrukcji. Wybierając fotowoltaikę na Podhalu, może zdarzyć się, że dom umieszczony jest na północnym stoku danego wzniesienia. W tym przypadku należy wykonać odpowiednią konstrukcję pod montaż paneli fotowoltaicznych. Konstrukcja ta powinna być odpowiednio przytwierdzona do podłoża. Najczęściej do tego rodzaju zabiegów stosuje się betonowe stopy, w których umiejscowione są następnie elementy konstrukcji. Odpowiednio wykonana instalacja fotowoltaiczna będzie bezpieczna i odporna na podmuchy wiatru, które w górach mogą osiągać nawet powyżej 150km/h.

Nasi pracownicy pracują wyłącznie na najwyższej jakości panelach fotowoltaicznych, abyś nie musiał martwić się w przyszłości o obniżenie wydajności instalacji. Wiele chińskich zamienników, które są teraz dostępne na rynku w niższej cenie, nie są polecane przez osoby, które posiadają je od jakiegoś czasu. Okazuje się, że chińskie panele fotowoltaiczne szybko tracą na jakości. Już w niedługim czasie od montażu będziesz mógł zauważyć obniżenie wydajności całej instalacji. Wybierając panele fotowoltaiczne tworzone w Europie, możesz być pewny, że wydajność będzie o wiele lepsza, niż w przypadku tańszych odpowiedników. Panele fotowoltaiczne SoluxTec, jakie używamy do naszych realizacji, mają gwarancję ponad 20 lat, dlatego możesz być pewny, że darmową energię słoneczną będziesz mógł wykorzystywać w swoim domu przez długi czas. Dodatkowo rachunki za energię elektryczną obniżą się do minimum. Cały osprzęt do instalacji fotowoltaicznej, jaką proponujemy naszym klientom, również ma wieloletnią gwarancję. Nasi montażyści skupiają się na tym, aby cała instalacja była trwała i służyła Ci przez wiele lat.

FOTOWOLTAIKA NA PODHALU

JAKA JEST CENA Z MONTAŻEM ZA STWORZENIE INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ 6 KW?

Wiele osób zastanawia się nad tym, jaką cenę będą musieli zapłacić za stworzenie instalacji fotowoltaicznej o mocy 6 kW razem z montażem. Niestety w tym roku ceny stworzenia instalacji fotowoltaicznej poszły znacznie w górę. Jeżeli chcesz poznać cenę stworzenia instalacji fotowoltaicznej w swoim domu, która zawierać będzie odpowiednią moc, skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli. Nasi pracownicy chętnie przedstawią Ci ofertę oraz wykonają kalkulacje niezbędne do tego, aby podać Ci orientacyjną cenę, jaką będziesz musiał zapłacić za wykonanie całej instalacji fotowoltaicznej. Instalacja fotowoltaiczna o mocy 6,5 kW, pozwoli Ci zasilić wszystkie niezbędne urządzenia w Twoim domu. Instalacje o takiej mocy przeznaczone są często do montażu w domach jednorodzinnych, a także małych firmach. W koszt instalacji wchodzą całe zestawy fotowoltaiczne, a także montaż. Warto zwrócić uwagę, że możesz się jednak starać o liczne dofinansowania, jakie co roku pojawiają się w urzędach miast. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

FOTOWOLTAIKA NA PODHALU

POZNAJ NASZE REALIZACJE NA PODHALU I NIE TYLKO.

Nasza firma Solgro zajmuje się tworzeniem instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce. Jesteśmy jedynym dystrybutorem paneli fotowoltaicznych marki SoluxTec, dlatego jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych firm na rynku. Wykonujemy fotowoltaikę w różnych miastach, takich jak Szaflary, Zakopane, Nowy Targ, Kraków, Tychy, Tarnów i wielu innych. Oferujemy najwydajniejsze panele fotowoltaiczne na rok 2020 i ciągle obserwujemy nowości, jakie pojawiają się na europejskim rynku. Energia odnawialna to przyszłość każdego mieszkańca, dlatego całe zestawy fotowoltaiczne, jakie oferujemy, są wysokiej jakości. Fotowoltaika na Podhalu to nasza wizytówka, ponieważ wykonaliśmy tutaj wiele instalacji, a nasi klienci są bardzo zadowoleni.

Jeżeli jesteś zainteresowany stworzeniem wydajnej instalacji fotowoltaicznej, zapraszamy do kontaktu. Nasi przedstawiciele przedstawią Ci całą naszą ofertę. Poznasz cenę za montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 4,5 kW, 6 kW i większych. Współpracujemy z osobami prywatnymi, jak również firmami.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz