SPONSORING

SOLGRO OFICJALNYM SPONSOREM KLUBU Z NOWEGO SĄCZA

Z dumą informujemy, że podpisaliśmy umowę sponsorską z najbardziej utytułowanym klubem Sądecczyzny! Nasze logo pojawi się na spodenkach piłkarzy MKS Sandecja Nowy Sącz. Dzisiaj prezes naszej firmy Grzegorz Mordarski parafował umowę w siedzibie klubu przy ul. Kilińskiego 47, w towarzystwie Prezesa klubu Arkadiusza Aleksandra.„Bardzo cieszymy się ze współpracy z najbardziej rozpoznawalnym klubem Sądecczyzny. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu wsparciu, klub będzie się rozwijał, a nasza marka zyska na pozytywnym wizerunku na terenie całej Polski. Nasze logo będzie na spodenkach piłkarzy od przyszłego sezonu” – mówi właściciel firmy.

SPONSORING

SANDECJA NOWY SĄCZ

Przypomnijmy, że Sandecja Nowy Sącz, to klub założony jako jeden z pierwszych w Polsce. Jego historia rozpoczęła się w 1910 roku. Klub od 2009 roku występuję w I lidze polskiej, notując dwukrotnie 4 miejsce, raz 3 miejsce, a w sezonie 2016/2017 słynni biało czarni awansowali do Ekstraklasy, walcząc na stadionach Legii Warszawa, Wisły Kraków, Lecha Poznań, Cracovii, Śląska Wrocław czy innych najlepszych drużyn w naszej lidze.

Trenerem zespołu jest Dariusz Dudek, który obecnie rozgrywa chyba najlepszy sezon w swojej karierze. Wspomniany trener jest bratem jednego z najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii polskiej piłki Jerzego Dudka, który jako jeden z pięciu Polaków, obok Bońka, Młynarczyka, Kuczszaka i Lewandowskiego zdobył najcenniejsze trofeum, jakim jest Liga Mistrzów.

Dodaj komentarz