KARTA NOWOSĄDECZANINA

NOWY SĄCZ – FOTOWOLTAIKA DLA KAŻDEGO W NIŻSZEJ CENIE!

Zastanawiasz się, co kryje się pod tytułem tego wpisu? Dziś dowiesz się, jaka promocja na fotowoltaikę w Nowym Sączu czeka na Ciebie!

Nowy Sącz to miasto, które usytuowane jest w miejscu skłonnym do zbierania się do smogu. Przez to, że Nowy Sącz umiejscowiony jest pomiędzy okolicznymi wzgórzami, często w okresie zimowym, kiedy instalacje grzewcze działają na pełnych obrotach, smog staje się dokuczliwy dla mieszkańców. Pomimo tego, że wszędzie w całym mieście widać jego oznaki, oraz czuć nieprzyjemny zapach, wpływa on również na zdrowie wszystkich mieszkańców. Miasto od lat stara się walczyć z rosnącym co roku smogiem. Ciągle powstają świetne inicjatywy mające skusić mieszkańców miasta do skorzystania z odnawialnych źródeł energii.

Nasza firma Solgro od ponad 16 lat stosuje sprawdzone rozwiązania, które mają na celu poprawę jakości powietrza w Nowym Sączu, jak również w całej Polsce. Firma stawia na ekologiczne i innowacyjne technologie. To dzięki nim coraz więcej osób ma możliwość wpłynąć na poprawę jakości powietrza w swojej okolicy.

Tym razem dużym zainteresowaniem cieszy się nowy projekt, dzięki któremu wykonując instalację fotowoltaiczną w swoim domu, będziesz mógł sporo zyskać. Dla osób, które chcą wykonać fotowoltaikę w Nowym Sączu mamy świetną informację, promocja jaką przygotowała dla Ciebie firma Solgro sprawi, że fotowoltaika w Twoim domu może zostać wykonana w niższej cenie.

Firma Solgro Polska z dniem 19.04.2021 roku, podpisała umowę z Prezydentem Miasta Nowego Sącza Ludomirem Handzlem. Solgro jako Partner Karty Nowosądeczanina proponuje swoim klientom świetne rozwiązanie, gdzie przy zakupie instalacji fotowoltaicznej, która ma powyżej 4 kWp, zyskasz jeden panel fotowoltaiczny gratis.

KARTA NOWOSĄDECZANINA

JAKIE ZALETY NIESIE TAKIE ROZWIĄZANIE DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY POSTANOWIĄ WYKONAĆ W NOWYM SĄCZU FOTOWOLTAIKĘ?

Nasza firma Solgro wykorzystuje panele fotowoltaiczne marki Soluxtec, dlatego wybierając naszą firmę działającą na terenie Nowego Sącza, jak również całej Polski, możesz otrzymać jeden panel fotowoltaiczny za darmo.

Panele te są najwyższej jakości i pochodzą od niemieckiego producenta. Są one odporne na różne uszkodzenia mechaniczne związane z warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo mają długoletnią gwarancję. Panele Soluxtec służyć Ci będą przez wiele lat dostarczając darmową energię.Odnawialne źródła energii to przyszłość każdego mieszkańca Nowego Sącza. Już teraz możesz zauważyć, że piece węglowe zostają wymieniane na inne źródła ogrzewania. Panele fotowoltaiczne Soluxtec wykorzystują energię słoneczną do wytwarzania własnego prądu. Instalację taką możesz wykonać w swoim domu, jak również w firmie i wykorzystać ja do ogrzewania lub uruchomienia różnych urządzeń elektrycznych.

KARTA NOWOSĄDECZANINA

Nowy Sącz to miasto, gdzie fotowoltaika staje się coraz bardziej popularna i coraz więcej osób inwestuje w takie rozwiązanie, jak panele fotowoltaiczne. Często pojawiają się liczne dofinansowania na stworzenie takiego projektu. Promocja na fotowoltaikę w Nowym Sączu, jaka teraz czeka na Ciebie, pozwoli Ci sporo zaoszczędzić!Staniesz się niezależnym dostawcą prądu w swoim domu. Nie będziesz musiał martwić się rosnącymi cenami energii elektrycznej dostarczanej przez różnych dostawców.

Instalacja ta niesie mnóstwo korzyści, dlatego decydując się na fotowoltaikę w Nowym Sączu możesz przyczynić się do polepszania swoich warunków środowiskowych.

Zadzwoń do nas w celu omówienia wszelkich szczegółów. Postaw na promocję na fotowoltaikę w Nowym Sączu razem z Solgro!

fot. wikimedia.org/wikipedia/commons/6/63/Zegar_kwiatowy_nowy_sacz

Dodaj komentarz