FOTOWOLTAIKA NOWY TARG – NASZE REALIZACJE NA PODHALU

Co roku nasi pracownicy wykonują wiele ciekawych realizacji instalacji fotowoltaicznych usytuowanych na gruncie, jak również na dachu. Wszystko zależne jest od tego, w którą stronę skierowany jest dach, czym jest pokryty, oraz tym, jak wydajna będzie na nim fotowoltaika. Jeśli bardziej opłacalnym rozwiązaniem okaże się fotowoltaika na gruncie, zachęcamy naszych klientów do skorzystania z takiej możliwości.

FOTOWOLTAIKA NOWY TARG – FOTOWOLTAIKA W NOWYM TARGU DZIĘKI NASZYM DZIAŁANIOM

Rok 2021 obfitował w liczne realizacje o zróżnicowanej wydajności. Wielu z naszych klientów, którzy wykonywali instalacje fotowoltaiczne o mocy przekraczającej 6,5 kW, musiało zgłosić takie przedsięwzięcie do specjalnych służb. Instalacje o mniejszej mocy były wykonywane bez specjalnych zgłoszeń.

W tym roku w Nowym Targu wykonaliśmy wiele instalacji fotowoltaicznych. To właśnie dzięki nim nasi klienci mogą zostać rozliczani na starych zasadach prosumenckich i cieszyć się darmową energią pozyskiwaną z Odnawialnych Źródeł Energii. Nasze realizacje w powiecie nowotarskim były wykonywane na dachu, jak również na gruncie i miały moc od 3,3 kW aż do 9,47 kW. W każdej realizacji zwracaliśmy uwagę na potrzeby naszych klientów. W związku z tym przeprowadzone były niezbędne kalkulacje energetyczne, na podstawie których szacowaliśmy potrzebną moc do zasilenia wszystkich urządzeń elektrycznych w danym domostwie lub firmie.

FOTOWOLTAIKA NOWY TARG – Z SOLGRO WYKONASZ FOTOWOLTAIKĘ WYSOKIEJ JAKOŚCI

Każda z instalacji, jaką stworzyliśmy wykonana jest z wysokiej jakości podzespołów marki Fronius i Soluxtec, dlatego jeśli i Ty chcesz stworzyć instalację na miarę swoich możliwości postaw na Solgro. Tworzymy trwałe instalacje przynoszące zyski przez wiele lat. Pracujemy na terenie całej Polski, a jako jedyny dystrybutor paneli fotowoltaicznych Soluxtec, jesteśmy jednym z liderów na rynku fotowoltaiki. Sprawdź nasze prace na Facebooku.

Dodaj komentarz