FOTOWOLTAIKA U STĘKAŁY W DZIANISZU ORAZ WĄSKA W USTRONIU!

Jesteś miłośnikiem skoków narciarskich? Stawiasz na polskich skoczków? Już teraz możesz oglądać swoich faworytów w Letnim Grand Prix 2021. Znani wszystkim Paweł Wąsek i Andrzej Stękała, cieszą się sukcesami w letnich konkursach. Okazuje się, że firma Solgro, która jest głównym sponsorem Pawła Wąska oraz firma Soluxtec, która jest sponsorem Andrzeja Stękały, wiedziały w kogo zainwestować i kto będzie zdobywał świetne wyniki na arenie międzynarodowej.

Panowie, którzy na co dzień zajmują się skokami, w ostatnim czasie sami podjęli pracę nad stworzeniem własnej fotowoltaiki w miejscowości Dzianisz oraz Ustroń. Ustroń znajduje się w pobliżu Wisły, która cieszy się sporą popularnością wśród Polaków. To właśnie na skoczniach w Wiśle trenowały światowe legendy w skokach narciarskich, takie jak Adam Małysz. Skoczkowie zaufali nam i sami postawili na odnawialne źródła energii, a na załączonych fotografiach można zauważyć ich szczęśliwy wyraz twarzy oraz chęć polepszenia warunków środowiskowych w naszym kraju.

MARKETING SPORTOWY

FOTOWOLTAIKA USTROŃ – RODZAJE INSTALACJI

Naszym skoczkom zaproponowaliśmy wysokiej jakości fotowoltaikę On Grid, w której skład wchodzą niemieckie panele fotowoltaiczne marki Soluxtec. Panele te mają wieloletnią gwarancję i są stworzone na bazie najnowszych technologii, aby każdy mógł korzystać z nich przez wiele lat. Oczywiście do dyspozycji wszystkich Ustronian są również inne rodzaje instalacji fotowoltaicznych, dlatego jeśli chcesz być, jak Andrzej Stękała czy Paweł Wąsek, to możesz zdecydować się na instalacje On Grid, Off Grid czy też instalację hybrydową.

W naszej ofercie znajdziesz wiele szczegółowych informacji na temat instalacji fotowoltaicznych, ich zalet i wad, a także znajdziesz wiele informacji na temat dofinansowania fotowoltaiki na terenie całego naszego kraju. Naszym klientom, podobnie jak naszym skoczkom proponujemy skorzystanie z kalkulatora fotowoltaiki, gdzie będziesz mógł wyliczyć zyski, jakie płynąć będą z montażu instalacji fotowoltaicznej. Sprawdzisz także, jaka moc fotowoltaiki jest niezbędna do uruchomienia wszystkich urządzeń w Twoim domu.

MARKETING SPORTOWY

REALIZACJE SOLGRO W USTRONIU – FOTOWOLTAIKA CORAZ CHĘTNIEJ WYKORZYSTYWANYM ŹRÓDŁEM ODNAWIALNEJ ENERGII.

O naszych poczynaniach wiele osób słyszało już w wielu miastach Polski. Nasze realizacje fotowoltaiki można spotkać w miejscowościach takich jak Tychy, Tarnów, Nowy Sącz, gdzie często na klientów czekało unijne dofinansowanie. Teraz mieszkańcy Ustronia i Dzianisza mogą zastanowić się nad montażem fotowoltaiki w swoim domu. Niesie ona wiele korzyści nie tylko dla odbiorcy darmowej energii słonecznej, ale również dla wielu innych ludzi. Ogniwa fotowoltaiczne, jakie wykorzystuje firma Soluxtec w swoich panelach fotowoltaicznych, są wysokiej jakości, a co najważniejsze działają nawet do 25 lat! Ustroń jest piękną malowniczą miejscowością w Beskidzie Śląskim, gdzie coraz więcej osób decyduje się na naturalne sposoby pozyskiwania energii. Nasza firma Solgro wykonuje instalacje fotowoltaiczne zgodnie z wszelkimi wymaganiami narzuconymi przez Unię Europejską. Co najważniejsze nasze prace opieramy o najwyższej jakości podzespoły, aby trwałość i wydajność instalacji była opłacalna. Inwestycja w fotowoltaikę wróci się w niedługim czasie, a mieszkańcy Ustronia będą mogli przyczynić się do polepszenia warunków środowiskowych w okolicy.


MARKETING SPORTOWY

JAKIE KORZYŚCI DLA MIESZKAŃCÓW USTRONIA NIESIE FOTOWOLTAIKA?

Decydując się na instalację fotowoltaiczną, warto zwrócić uwagę na wiele aspektów, jakie niesie korzystanie z tego źródła odnawialnej energii. Sami skoczkowie, tacy jak Andrzej Stękała czy też Paweł Wąsek postanowili skorzystać z tego modelu pozyskiwania energii ze słońca, ponieważ wiąże się to z wieloma plusami. Jedną z głównych zalet fotowoltaiki są zmniejszone koszty za energię elektryczną, jaka pobierana jest z sieci energetycznej.

Ekonomiści przewidują, że po wzroście cen paliw i gazu wzrośnie również cena energii elektrycznej. Osoby posiadające instalację fotowoltaiczną mogą już teraz liczyć zyski, ponieważ ich ta podwyżka nie będzie dotyczyła. Kolejną rzeczą, na jaką warto zwrócić uwagę jest całkowita niezależność od dystrybutora energii. Osoby posiadające instalacje fotowoltaiczne On Grid, Off Grid czy też instalację hybrydową będą mogły cieszyć się energią, niezależnie od warunków panujących na dworze.

Kiedy w elektrowni nastąpi awaria, osoba która zasila swoje urządzenia elektryczne za pomocą instalacji fotowoltaicznej, nie będzie musiała martwić się o przerwy w dostawie energii. Na koniec warto zauważyć, że tworząc własne mini elektrownie, bazujące na odnawialnych źródłach energii, będziesz mógł wpłynąć na poprawę środowiska.

Te i wiele innych czynników mają ogromny wpływ na coraz większe zainteresowanie tą tematyką. Nawet uwielbiani skoczkowie zdecydowali się również na ten model pozyskiwania darmowej energii.


MARKETING SPORTOWY

SOLGRO I SOLUXTEC GŁÓWNYMI SPONSORAMI POLSKICH SKOCZKÓW!

Jeszcze nie tak dawno mogliśmy razem ze znanymi i cenionymi skoczkami tworzyć nowy projekt fotowoltaiczny. Teraz razem z Soluxtec możemy podziwiać poczynania Stękały i Wąska w skokach letnich. Ustroń dla Pawła, a Dzianisz dla Andrzeja są miejscami wypoczynku i regeneracji, dlatego to tutaj postanowili pod okiem naszych wykwalifikowanych pracowników stworzyć instalację fotowoltaiczną, która będzie im służyła przez wiele następnych lat. Teraz w skokach dumnie reprezentują nas w Letnim Grand Prix, gdzie fani sportu mogą podziwiać ich podczas skoków. Razem z firmą Soluxtec jesteśmy dumni, że nasi skoczkowie z Wisły zdecydowali się na fotowoltaikę, która jest przyszłością wielu ludzi.

MARKETING SPORTOWY

FOTOWOLTAIKA USTROŃ – SOLGRO WYKONA DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ INSTALACJĘ

Jeśli i Ty zastanawiasz się nad wykonaniem instalacji fotowoltaicznej w swoim domu, postaw na naszą firmę! Doskonale wiemy, jak odpowiednio wykonać instalację fotowoltaiczną na powierzchni dachów i na gruncie. Nasi pracownicy potrafią oszacować, w którym kierunku i pod jakim kontem odpowiednio ułożyć panele, aby te mogły generować jak najwięcej mocy.

Tym razem pragniemy również mieszkańcom Ustronia i Dzianisza zaproponować fotowoltaikę, która spełni ich oczekiwania. Sami znani skoczkowie zaufali naszej wiedzy oraz naszym umiejętnościom i teraz cieszą się z darmowej energii. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązania, ze względu na spore dofinansowania. U nas znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat fotowoltaiki, dlatego jeśli chcesz wykonać instalację, mieszkając w miejscowości Ustroń, postaw na naszą firmę Solgro. Polecają nas najlepsi sportowcy, dlatego możesz być pewny, że nasza realizacja będzie owocowała wieloma zyskami dla Ciebie i Twojej rodziny.

Kibicujmy naszym ulubionym skoczkom. Wykonując fotowoltaikę w Ustroniu i Dzianiszu podobnie jak Andrzej Stękała i Paweł Wąsek przyczyniasz się do zmian, które będą miały wpływ na wszystkich. Postaw na odnawialne źródła energii ze sprawdzoną firmę. Razem z Solgro i Soluxtec będziesz mógł czerpać energię ze słońca za grosze!

Jeśli jesteś zainteresowany współpraca, zapraszamy do kontaktu. Nasi przedstawiciele chętnie przedstawią Ci naszą ofertę, a kalkulator fotowoltaiki będzie wykonany tak, aby stworzona instalacja przynosiła same korzyści!

Dodaj komentarz