FOTOWOLTAIKA KRAKÓW – CZY TO SIĘ OPŁACA?

Mieszkasz w Krakowie i zastanawiasz się nad wykonaniem instalacji fotowoltaicznej? Takie rozwiązanie będzie idealne dla każdego, kto będzie chciał zredukować ceny rachunków za energię elektryczną, dostarczaną przez dostawców prądu. Zniżki obowiązujące przy posiadaniu instalacji fotowoltaicznej, mogą być w granicach nawet 90%, dlatego każdy, kto zastanawia się jeszcze nad takim rozwiązaniem, powinien zapoznać się z dokładną kalkulacją instalacji fotowoltaicznej.

Fot. Wikipedia Tomasz Lewandowski

Dla wszystkich osób, które stwierdziły, że nie zdążą wykonać instalacji fotowoltaicznej jeszcze przed nowym rokiem, mamy teraz świetną informację. Termin zmiany ustawy w sprawie rozliczania energii elektrycznej z fotowoltaiki zostanie wprowadzony najwcześniej 1 kwietnia 2022 roku, Jeżeli więc zastanawiałeś się nad stworzeniem instalacji fotowoltaicznej, która będzie opłacalna i przyniesie Ci zyski przez kolejne 15 lat, warto abyś nie czekał dłużej z realizację swojego projektu.

FOTOWOLTAIKA KRAKÓW – JAKIE KORZYŚCI DLA ZWYKŁEGO MIESZKAŃCA NIESIE STANDARDOWA FOTOWOLTAIKA W MIEŚCIE KRAKÓW?

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad tym, czy instalacja fotowoltaiczna będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, mamy dla Ciebie świetną informację. Wykonując nowoczesną instalację fotowoltaiczną, przy okazji korzystając z wielu dotacji, które oferuje państwo, a także po odliczeniu instalacji od podatku, fotowoltaika zwróci się nawet już po 6 latach. Jest to więc świetna wiadomość dla tych, którzy obawiali się długiego okresu czasu na zwrot zainwestowanych pieniędzy.

FOTOWOLTAIKA KRAKÓW – JAKIE ZALETY POSIADA DOBRZE WYKONANA INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA W MIEŚCIE KRAKÓW?

Jedną z głównych zalet jest szybki zwrot inwestycji. Wiele osób decyduje się właśnie na taki sposób korzystania z Zielonej Energii, ponieważ inwestycja ta zwróci się w krótkim czasie, a klient sam będzie mógł korzystać z instalacji fotowoltaicznej przez wiele kolejnych lat całkowicie za darmo.

Następnie, każdy, kto posiada instalację fotowoltaiczną w Krakowie, stanie się niezależny od podwyżek cen za energię elektryczną. Obecnie z roku na rok można zauważyć wzrosty cen, jakie narzucają dostawcy prądu. Posiadając instalację fotowoltaiczną, mieszkańcy Krakowa będą mogli zapomnieć na wiele lat o problemach związanych ze wzrostami cen za energię, a dodatkowo, na takim rozwiązaniu, w rozliczeniu rocznym, zaoszczędzą posiadacze fotowoltaiki.

Instalacja fotowoltaiczna jest rozwiązaniem dla każdego. Dzięki temu, że jest ona bezobsługowa, nikt nie musi martwić się o to, czy w czasie urlopu lub nieobecności w domu coś się zepsuje. Podczas montażu fotowoltaiki w mieście Kraków, jak również w wielu innych miastach, gdzie Solgro oferuje swoje usługi, ustawiamy odpowiednio pracę całej instalacji tak, aby właściciel danego obiektu nie musiał ingerować w jej pracę.

Kolejną rzeczą, na jaką warto zwrócić uwagę, jest wzrost wartości danego obiektu, który posiada instalację fotowoltaiczną. Wszystkie nieruchomości posiadające nowoczesną instalację są wyceniane o wiele drożej niż gospodarstwa zasilane prądem elektrycznym z sieci energetycznej. Rozwiązania oparte na Odnawialnych Źródłach Energii są teraz bardzo pożądanym zjawiskiem.

Oczywiście oprócz wyżej wymienionych jest jeszcze wiele innych zalet instalacji fotowoltaicznych, dlatego jeżeli zależy ci na poprawie warunków środowiskowych i licznych oszczędnościach, warto abyś zastanowił się nad takim rozwiązaniem.

FOTOWOLTAIKA KRAKÓW – DLA MIESZKAŃCÓW MIASTA KRAKÓW MOŻE TO BYĆ SPOSÓB NA OSZCZĘDNOŚCI W KOLEJNYCH LATACH

W Solgro zajmujemy się montażem paneli fotowoltaicznych w różnych miastach, takich jak Kraków, Nowy Sącz i wiele innych. Pracujemy na terenie całej Polski i dostarczamy naszym klientom produkty samych znanych i cenionych marek, które zajmują się produkcją podzespołów do tworzenia instalacji fotowoltaicznych, zgodnie z najnowszymi technologiami. Na naszym facebook’owym fanpage’u Solgro Fotowoltaika, znajdziesz mnóstwo przedstawionych realizacji powierzonych nam prac przez naszych klientów, które przynoszą same zyski nowym właścicielom. Dobrą wiadomością dla mieszkańców miasta Kraków jest fakt, że wielu inwestorów może starać się o dofinansowanie do fotowoltaiki, dzięki którym ceny całej instalacji są o wiele niższe, niż w przypadku instalacji tworzonych przez osoby niemogące ubiegać się o dotacje.


FOTOWOLTAIKA KRAKÓW – DLACZEGO MIESZKAŃCY KRAKOWA POWINNI POSTAWIĆ NA ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII?

Kraków jest miastem, które co roku w okresie jesienno-zimowym, jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych miast w Polsce. O ile w samym Krakowie zakazane zostało palenie w tradycyjnych piecach, tak niestety umiejscowienie samego miasta przyczynia się do powstawania zjawiska smogu. Władze Krakowa coraz bardziej przypatrują się więc możliwościom, jakie niosą Odnawialne Źródła Energii. Każdy mieszkaniec powinien więc zastanowić się wcześniej nad realizacją poszczególnych instalacji, aby nie zostać postawionym przed przysłowiowym „faktem dokonanym”. Nowoczesne pompy ciepła, instalacje fotowoltaiczne Off Grid i On Grid, to przyszłość każdego domu. Już teraz można zauważyć znaczny wzrost cen gazu i prądu, a w sklepach każdy ma szansę porównać ceny produktów do tych, które obowiązywały pół roku temu. Na wielu z nich można zauważyć diametralne wzrosty cen, dlatego każdy mieszkaniec Krakowa powinien zastanowić się nad możliwościami oszczędzania na podstawowych rzeczach, jakimi są ogrzewanie, ciepła woda i energia elektryczna. Ten sposób przyczyni się do polepszenia warunków środowiskowych w Krakowie, a instalacje takie jak fotowoltaika czy pompy ciepła, pomogą również zaoszczędzić finansowo. Jeżeli zastanawiasz się, jaka firma wykona dla Ciebie instalację fotowoltaiczną w mieście Kraków, warto więc zapoznać się z naszą propozycją, jaką oferujemy naszym klientom.

OD CZEGO ZACZĄĆ PODCZAS TWORZENIA FOTOWOLTAIKI W KRAKOWIE?

Podczas tworzenia w instalacji fotowoltaicznych, należy najpierw przeprowadzić audyt fotowoltaiczny, w którym firma może oszacować, jaka moc instalacji fotowoltaicznej będzie wystarczająca do zasilania wszystkich urządzeń elektrycznych w danym gospodarstwie domowym. Sprawdzane są również warunki montażu instalacji fotowoltaicznej oraz to, czy instalacja taka może być montowana na danej powierzchni. Po przeprowadzeniu takich oględzin, firma zajmująca się montażem paneli fotowoltaicznych przedstawi Ci kalkulacje, dzięki którym dostaniesz wycenę danego przedsięwzięcia. Oczywiście dzięki dotacji termomodernizacyjnej, wykonasz taką instalację w o wiele niższej cenie.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy fotowoltaika w mieście Kraków się opłaca, to mamy nadzieję, że ten wpis rozwiał Twoje wątpliwości. Myślisz nad tym, jaka firma wykona dla Ciebie instalację fotowoltaiczną w mieście Kraków? Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty Solgro. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej i oferujemy najwyższej jakości sprzętem niemieckich producentów. Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz