FOTOWOLTAIKA Z SOLGRO – SPRAWDŹ, JAK WYGLĄDAŁ 2021 ROK W NASZEJ FIRMIE

Ten rok był dla nas szczególnie wyjątkowy, ponieważ wraz z całą naszą załogą wykonaliśmy wiele realizacji instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła w Nowym Sączu, całym powiecie Nowosądeckim i w różnych regionach Polski. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy skrót naszych działań, które mają na celu nie tylko przedstawić nasze najlepsze realizacje przynoszące same zyski nowym właścicielom poszczególnych instalacji, ale również chcielibyśmy Ci pokazać, jak nasi pracownicy dbali o swój rozwój podczas tego roku. Zapraszamy do wpisu, gdzie znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat fotowoltaiki z Solgro.

FOTOWOLTAIKA Z SOLGRO – FOTOWOLTAIKA NOWY SĄCZ | POWIAT NOWOSĄDECKI | MAŁOPOLSKA | POLSKA

Początek roku 2021 był dla naszych fachowców bardzo pracowity. Pomimo zmiennej pogody i licznych opadów śniegu, nie zwalnialiśmy tempa w tworzeniu instalacji fotowoltaicznych z pompami ciepła lub bez nich. Jedną z pierwszych naszych realizacji w 2021 roku było wykonanie małej instalacji fotowoltaicznej w miejscowości Grybów, o mocy 5,28 kWp, dzięki której rodzina ta mogła cieszyć się niższymi rachunkami za energię elektryczną przez cały rok. Należy zauważyć, że wszystkie instalacje fotowoltaiczne, jakie stworzyliśmy dla naszych klientów, są rozliczane w dalszym ciągu na starych zasadach, dlatego przez następne 15 lat będą one przynosiły same zyski.

Pomimo ciągłych prac przy instalacjach fotowoltaicznych postanowiliśmy również zadbać o miłośników sportów zimowych. Nasi pracownicy w wolnym czasie uwielbiają oglądać skoki narciarskie i kibicować naszym skoczkom. W związku z tym postanowiliśmy zorganizować konkurs, w którym każdy mógł wziąć udział. Wystarczyło wysłać nam zdjęcie lub relację z zawodów narciarskich, a za wykonanie najlepszych prac przewidziana była nagroda.

Następnym krokiem było podjęcie współpracy z miastem Tarnów, gdzie wraz z naszą firmą mieszkańcy tej miejscowości mogli zyskać dofinansowanie do fotowoltaiki w kwocie nawet 6000 zł. Informacja na ten temat była ogłoszona na blogu, gdzie szczegółowo wytłumaczyliśmy zasady możliwości skorzystania z dofinansowania. Nasi pracownicy chętnie podejmowali współpracę z wieloma klientami, którzy potrzebowali informacji w sprawie dotacji, a dodatkowo w ten sposób nasza firma edukowała społeczeństwo w sprawach związanych z OZE.

Kolejnym miastem, z którym również podjęliśmy współprace były Tychy, gdzie mieszkańcy mogli starać się o dofinansowanie w wysokości nawet 100%. Nasza firma jest bowiem wpisana w listę firm upoważnionych do wykonania instalacji w tym mieście, dlatego każdy mieszkaniec Tych wraz z naszą pomocą mógł zyskać fotowoltaikę za darmo!

Pomiędzy pracami związanymi z tworzeniem instalacji fotowoltaicznych i informowaniem ludzi o zaletach fotowoltaiki, nie zapomnieliśmy o wsparciu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w której braliśmy udział. Pieniądze na aukcję WOŚP zbierane były do puszki, jak również przez liczne licytacje. Na aukcję wystawione były fanty od Andrzeja Stękały i firmy Soluxtec. W ten oto sposób byliśmy w stanie chociaż trochę wspomóc ogólnopolską akcję charytatywną, z której pieniądze przeznaczone są na specjalistyczny sprzęt do leczenia chorych.

FOTOWOLTAIKA Z SOLGRO

Pomiędzy pracami związanymi z montażem fotowoltaiki nadszedł czas na ogłoszenie nowego konkursu, w którym można było zebrać ciekawe nagrody. „Eco konkurs”, o którym pisaliśmy na naszym fanpage’u cieszył się sporym zainteresowaniem odbiorców.

W marcu pojawiła się możliwość na złapanie dofinansowania z programu „Mój Prąd”, które miało być wypłacane od lipca. Nasi pracownicy zachęcali jednak wszystkich zainteresowanych fotowoltaiką do zdecydowania się na instalację wcześniej, aby móc jak najszybciej odebrać dopłatę.

Kolejną ważną dla nas datą był 30 marca, kiedy to podpisaliśmy umowę z Urzędem Miasta Nowy Sącz, na mocy której w Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu pojawić się mają nowoczesne panele fotowoltaiczne wraz z całym osprzętem, na których ćwiczyć będą młodzi monterzy i inżynierowie. Obiekt otwarty miał zostać pod koniec roku 2021, co udało się zrealizować. Takie rozwiązanie pozwoliło nam jeszcze bardziej wpłynąć na świadomość społeczeństwa o zaletach OZE, a zarazem w ten sposób jesteśmy w stanie pomóc młodym mieszkańcom powiatu w uzyskaniu specjalnych kwalifikacji.

Kwiecień był dla nas pięknym miesiącem 2021 roku, ponieważ w niecałe 4 miesiące wykonaliśmy ponad 100 realizacji instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce. Jest to imponujący wynik na rynku ogólnopolskim. I tak też w kwietniu podpisaliśmy umowę z Urzędem Miasta Nowego Sącza, na mocy której każdy mieszkaniec posiadający kartę Nowosądeczanina mógł zyskać gratis 1 panel fotowoltaiczny przy tworzeniu instalacji o mocy min. 4kW.

Dodatkowo w tym miesiącu staliśmy się oficjalnym sponsorem Sandecji Nowy Sącz, której gratulujemy odnoszonych sukcesów w całym 2021 roku.

Po Sandecji Nowy Sącz nadszedł czas na kolejnego sportowca, w którego potencjał wierzyliśmy i oczywiście nas nie zawiódł, a mowa o Pawle Wąsku, skoczku narciarskim. To właśnie logo naszej firmy Solgro widnieje na jego asortymencie sportowym. Jesteśmy niezmiernie dumni z jego poczynań w ostatnim czasie i serdecznie gratulujemy.

Pomimo ciągłych prac związanych z pracami związanych z fotowoltaiką na gruncie czy dachu, od lipca pomagaliśmy naszym klientom w wypełnieniu wszelkich niezbędnych dokumentów, w związku z otrzymaniem dotacji z programu „Mój Prąd 3.0”. Tak też do końca 2021 roku, setki osób uzyskało kilkunastoprocentowy zwrot do wykonanej fotowoltaiki. Również pod koniec tego miesiąca, nasza firma wzięła udział w aukcji charytatywnej „Lwów 2021”, która była dla Solgro niezwykle ważnym wydarzeniem.

Wiele z naszych realizacji tworzonych w roku 2021 było niezmiernie dla nas ważnych. Instalacje fotowoltaiczne o mocy prawie 10 kW, których cena nie była wygórowana, są teraz wizytówką naszej firmy na terenie całej Polski. Aby wykonać taką instalację, niezmiernie ważna jest decyzja o inwestycji i odpowiednie przygotowanie, ponieważ instalacje o tak dużej mocy tworzy się na innych zasadach niż instalacje do 6,5 kWp.

Następnym imponującym wydarzeniem dla naszych pracowników był nowoczesny pokaz na Targach Fotowoltaicznych w Europie Intersolar. To właśnie na tych targach przedstawione zostały innowacyjne rozwiązania, które z czasem zaczną wchodzić w życie na całym świecie.

Listopad był dla nas również pracowitym miesiącem, ponieważ właśnie wtedy została otwarta Pracownia OZE, o której pisaliśmy wcześniej. Opróczz tego, przedłużyliśmy umowę z Pawłem Wąskiem, którego wpieramy w tym sezonie narciarskim 2021/2022.

Oczywiście w ciągu całego roku 2021 wykonaliśmy mnóstwo realizacji instalacji fotowoltaicznych i wsparliśmy wielu obywateli, którzy nie potrafili przekonać się do fotowoltaiki. Teraz są oni jednymi z tych, którzy pozyskują praktycznie darmową energię ze słońca i nie przejmują się oni podwyżkami cen prądu i gazu, jakie zostały nałożone w tym roku na każdego użytkownika.

Solgro wykonasz fotowoltaikę o każdej mocy na najlepszych podzespołach. Wykonujemy instalacje na terenie całej Polski, co możesz zauważyć w naszych realizacjach. Postaw na sprawdzoną firmę i ciesz się niższymi rachunkami za energię elektryczną z Solgro! Mamy nadzieję, że Nowy 2022 Rok, będzie również obfitował w liczne przedsięwzięcia, w które wkładamy całe serce i swoją pasję.

Dodaj komentarz