AMATOR PASZYN – W DALSZYM CIĄGU WSPIERAMY MŁODYCH SPORTOWCÓW AMATORA PASZYN

W dzisiejszych czasach, kiedy wielu młodych ludzi spędza czas przed komputerem lub telefonem komórkowym, niezmiernie ważne jest to, aby zadbać o ruch i zdrowie młodzieży i dzieci. Dlatego też pomimo tego, że na co dzień nasza firma Solgro zajmuje się montażem fotowoltaiki w całej Polsce, na terenach Małopolski, Podkarpacia czy też województwa świętokrzyskiego, chcemy wspierać rozwój młodych sportowców.

Piłka nożna, jak również skoki narciarskie są naszą pasją i każdego dnia, kiedy kończymy działania związane z fotowoltaiką, bacznie przyglądamy się postępom naszym okolicznym młodym sportowcom.

Amator Paszyn był grupą sportową, z którą podjęliśmy współpracę już jakiś czas temu. Teraz ponownie nadszedł czas na podpisanie kolejnej umowy, dzięki której młodzi sportowcy z tego klubu będą mieli okazję w dalszym ciągu do rozwijania swojej pasji. Nasi podopieczni będą mogli teraz sprawdzać swoje możliwości podczas różnych meczów, a my będziemy dumni z ich poczynań na lokalnej arenie sportowej.

SOLGRO WSPIERA MŁODYCH SPORTOWCÓW

Marketing sportowy jest dla nas niezmiernie ważny, dlatego też wspieramy naszych sportowców, którzy swoje występy mają w całej Polsce, w takich miastach, jak Kraków, Poznań, Gdańsk i wielu innych. Cieszymy się, że logo naszej firmy będzie widoczne na różnych meczach i turniejach, a nasi podopieczni będą dumnie walczyli o najlepsze wyniki. Chcemy objąć swoim patronatem młodzież, która ma chęć rozwijać się w różnych dziedzinach sportowych. Jest to dla nas odskocznia od codziennej pracy, związanej z promowaniem i zachęcaniem mieszkańców całej Polski do korzystania z Odnawialnych Źródeł Energii. Pomoc młodym zawodnikom i uczestnictwo w wielu meczach, pozwala nam zrelaksować się w wolnych chwilach.

Mamy nadzieję, że być może nasza firma przyczyni się do polepszenia wyników Akademii Piłkarskiej Amator Paszyn. Młodym piłkarzom życzymy sukcesów na lokalnej arenie sportowej.

Dodaj komentarz